فوتبال ایران / شناسه خبر: 91897 / تاریخ انتشار : 1397/10/10 17:09
|
بعید است امسال فیفا حکم سقوط بدهد

حمدی‌نژاد: مصدومیت مبعلی سبب خیر شد

استقلال خوزستان در نیم فصل اول با همه مشکلاتی که وجود داشت توانست 12 امتیاز کسب کند اما در نهایت با کسر 6 امتیاز از سوی فیفا مواجه شد. کسر 6 امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی به دلیل پرداخت نکردن طلب فرانک ساکونی بازیکن خارجی تیم. با این شرایط استقلال خوزستان در قعر جدول قرار گرفت. وحید حمدی‌نژاد در مورد وضعیت استقلال خوزستان صحبت‌های جالبی دارد.

 

کسر 6 امتیاز آب سردی بر پیکر استقلال خوزستان بود. آیا کار این تیم را باید در لیگ تمام شده دانست؟

کارمان تمام شده نیست. کارشناسان، ‌اصحاب رسانه، مربیان و بازیکنان بارها گفتند استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است و اینطور نیست که کار تیم با چند باخت تمام شده باشد. این طرز فکر را نداریم. بازیکنان ما در تمرینات زحمت زیادی می‌کشند، تیم بسیار همدل و یکپارچه شده. بازیکنان برای خودشان و آبروی‌شان تلاش زیادی می‌کنند. همه تیم‌ها حاشیه دارند اما تیم ما با توجه به شرایطی که داشت توانست به خوبی این مسائل را مدیریت کند. کادرفنی به خوبی مشکلات را مدیریت کرد. خوب نیست این حرف را بزنم اما مصدومیت ایمان مبعلی هم سبب خیر شد که او بتواند بیشتر روی همدلی تیم کار کند.

بعد از کسر 6 امتیاز با توجه به پرداخت نشدن طلب بازیکن برزیلی نگرانی از جریمه بعدی بابت سقوط به رده پایین‌تر وجود دارد. صفرعلی جمال‌پور عضو هیأت مدیره استقلال خوزستان هم به این خطر اشاره کرده بود.

جمال‌پور در هیأت مدیره باشگاه ما نیست. محمداسد مسجدی رییس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه مصاحبه‌ای کرد و گفت عده‌ای از افراد که در داخل باشگاه هم حضور دارند در حال حاشیه‌سازی برای تیم هستند. فکر نکنم فیفا در یک سال دو حکم بدهد. به هر حال آنها هم زمان و فرجه‌ای را در نظر می‌گیرند تا یک تیم به تعهداتش عمل کند. اینطور نیست که یک مرتبه دو حکم سنگین بدهند. چیزی که ما تا به الان دیدیم این بوده.

بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات بحث عدم جدایی بازیکنان استقلال خوزستان خیلی جدی مطرح شده. شما چه صحبتی با بازیکنانی که در تیم‌تان پیشنهاد دارند دارید؟

اصول حرفه‌ای در این مورد خیلی شفاف و مشخص است. بازیکنی که قرارداد دارد به راحتی نمی‌تواند از تیم جدا شود.

320-9

captcha
تازه ها
بیشتر