جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 91885 / تاریخ انتشار : 1397/10/10 16:52
|

مهر جام ملت‌ها در ویزای مسافران امارات

از اوایل هفته جاری هر مسافری که از طریق فرودگاه‌های رسمی کشور امارات وارد خاک این کشور شود در گیت‌های ورودی همراه با مهر ورود و خروج با مهری ویژه مزین به شعار جام ملت‌ها در گذرنامه خود روبرو می شود.

مهر جام ملتها در ویزای مسافران امارات

میزبان جام ملت‌های آسیا اعلام کرد در مدت زمان برگزاری این مسابقات مسافرانی که از طریق فرودگاه‌های این کشور وارد خاک امارات شوند با اتفاق جدیدی روبرو خواهند شد تا یادگاری ویژه‌ای از تجربه بزرگ‌ترین تورنمنت ملی فوتبال قاره کهن به همراه داشته باشند.

بنا به اعلام کمیته برگزاری جام ملت‌های آسیا در امارات با همکاری که میان اداره ثبت اسناد این کشور و اداره مهاجرت رقم خورد از اوایل هفته جاری هر مسافری که از طریق فرودگاه‌های رسمی کشور امارات وارد خاک این کشور شود در گیت‌های ورودی همراه با مهر ورود و خروج با مهری ویژه مزین به شعار جام ملت‌های آسیا 2019 در گذرنامه خود روبرو خواهد شد تا به این ترتیب هم از مزایای حمل و نقل شهری بهره ببرد هم یادگاری ویژه‌ای از سفر به امارات 2019 به همراه داشته باشد.

این همکاری با امضای تفاهم‌نامه میان وزارت کشور، سازمان ثبت اسناد و حمل و نقل شهری و برون شهری امارات با کمیته برگزاری جام ملت‌های آسیا 2019 رقم خواهد خورد تا خدمتی نو به مسافران و توریست های حاضر در این کشور حاشیه خلیج فارس ارائه شود.

3-185

 

captcha
تازه ها
بیشتر