ورزش جهان / شناسه خبر: 91782 / تاریخ انتشار : 1397/10/8 23:20
|
لیورپول 5 - آرسنال 1

لیورپول به ماه عسل امری پایان داد / همان آرسنال همیشگی!

فیرمینو که این فصل نتوانسته بود عملکرد قبلی را تکرار کند، با هت‌تریک مقابل آرسنال ستاره بازی بود.

لیورپول به ماه عسل امری پایان داد / همان آرسنال همیشگی!

آرسنال در آنفیلد سنگین‌ترین شکست دوران اونای امری را متحمل شد و مقابل لیورپول، صدرنشین بی‌شکست لیگ برتر 5 بر یک شکست خورد. این باخت تحقیرآمیز به معنی اولین بحران جدی مربی اسپانیایی روی نیمکت آرسنال است و انتظار می‌رود تمجیدات شروع فصل جایش را به انتقادات تند و تیز رسانه‌ها و هواداران بدهد. آرسنال فصل گذشته با ونگر در این ورزشگاه 4 بر صفر شکست خورده بود و این شکست نشان می‌دهد هنوز مشکلات دفاعی تیم حل نشده. لیورپول هم با این برد توانست فاصله‌اش با منچسترسیتی را به 10 امتیاز برساند (با یک بازی بیشتر) و پنجشنبه با روحیه بالایی به ورزشگاه اتحاد خواهد رفت با تیم گواردیولا روبرو شود.

آرسنال بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه 11 توسط مایتلند نایلز به گل رسید، ولی ضعف دفاعی تیم خیلی زود آشکار شد و فیرمینو در پنج دقیقه بعدی توانست دو بار دروازه میهامن را باز کند. در دقیقه 32 یک آفسایدگیری اشتباه از خط دفاع آرسنال این بار مانه را در موقعیت گل قرار داد و او گل سوم لیورپول را زد. قبل از پایان نیمه اول نوبت صلاح بود که یک پنالتی بگیرد و خودش آن را به گل چهارم تبدیل کرد. آرسنال پس از تساوی بازی رفت با لیورپول امیدوارانه به آنفیلد رفته بود، ولی پرسینگ و حملات سریع میزبان در همان نیمه اول کار را تمام کرد.

نیمه دوم آرامتر بود، ولی در دقیقه 65 یک خطای مبتدیانه از کولاسیناچ لیورپول را به یک پنالتی دیگر رساند که فیرمینو به گل پنجم تبدیل کرد. لیورپول با این برد 54 امتیازی شد و با تاتنهام، تیم دوم جدول 9 امتیاز فاصله دارد. تیم پوچتینو ساعتی قبل از این بازی در خانه متحمل شکست غیرمنتظره سه بر یک مقابل ولورهمپتون شد. منچسترسیتی یکشنبه فرصت دارد در صورت پیروزی در خانه ساوتهمپتون به رده دوم برگردد و فاصله با لیورپول را به هفت امتیاز برساند.

---

 

captcha
تازه ها
بیشتر