ورزش جهان / شناسه خبر: 91723 / تاریخ انتشار : 1397/10/7 18:34
|
کاتانچ: انرژی منفی ما را مجازات می کند

بده بستان ایجنت و سرمربی در تیم ملی عراق؛ بازیکنم را بردار!

در آستانه برگزاری رقابت های جام ملت ها شیرهای بین النهرین با حاشیه های عجیب و غریبی دست به گریبان شده اند.

حدود یک هفته تا آغاز رقابت های جام ملتهای آسیا باقی مانده است. تیم ملی ایران در گروه چهارم این رقابت ها با عراق، ویتنام و یمن همگروه است. بی تردید مهمترین حریف ایران در این مرحله، تیم عراق خواهد بود. عراق با سرچکو کاتانچ، سرمربی اسلوونیایی خود در این دوره به دنبال تکرار نتایج خوب دوره های قبلی است.

اما در آستانه برگزاری رقابت های جام ملت ها شیرهای بین النهرین با حاشیه های عجیب و غریبی دست به گریبان شده اند. لیست 23 نفر نهایی تیم ملی عراق از سوی فدراسیون فوتبال عراق اعلام شد که خط خوردن برخی از اسم ها و حضور برخی دیگر اسم ها در لیست نهایی عراق صدای اصحاب رسانه این کشور را درآورد. سایت اسپورت عراق مدیر برنامه ایرانی دو بازیکن عراقی سرخابی ها را دلیل اصلی خط خوردن 2 مهاجم آماده این کشور برای حضور در جام ملت های آسیا 2019 اعلام کرد.این سایت مدعی شده به دلیل اینکه کاتانچ بواسطه بهروز با فدراسیون فوتبال عراق قرارداد بسته و به نوعی برای انی مربی بیکار اسوونیایی بازار کار جذابی در آستانه یک تورنمنت مهم درست کرده، سرمربی عراق برای جبران مافات دو بازیکن با سفارش این مدیر برنامه های ایرانی را در لیست نهایی جام ملت ها قرار داده است. ادعایی عجیب که البته از این دست شایعات در فوتبال آسیا به ویژه مارکت خاورمیانه همیشه سکه رایجی داشته.

---

سایت اسپورت عراق خبر داد که خط خوردن محمد داود و مهند عبدالرحیم دو مهاجم برتر لیگ از لیست تیم ملی کار بهروز، مدیر برنامه ایرانی کاتانچ سرمربی تیم ملی بوده است. او با نفوذی که دارد ایمن حسین که 4 ماه بازی نکرده را به جای این دو بازیکن آماده در لیست نهایی تیم ملی قرار داد! این مدیر نامه ایرانی علاوه بر کاتانچ و ایمن حسین مدیر برنامه همام طارق و بشار رسن دو بازیکن عراقی سرخابی ها است.

با این وجود سرکو کاتانچ سرمربی اسلوونیایی عراق بدون توجه به این شایعات ادعا می کند که تیمش با قصد برد در همه بازی ها به امارات می رود. این مربی 55 ساله در گفت و گویی پیرامون جام ملتها اظهار داشت: خطاب به هواداران و مردم عراق می گویم که هرچه در توان داشته باشیم، نمایش می دهیم. تلاش می کنیم همه بازی های جام ملتها را برنده شویم. می خواهیم به مراحل بالای این مسابقات صعود کنیم.

او درباره یک نکته دیگر هم صحبت کرد: انرژی بازیکنان ذخیره برای تیم ما خیلی مهم است. ما یک مجموعه هستیم و اگر یک بازیکن به دلیل نیمکت نشینی عصبانی باشد، روی کل تیم ما اثر می گذارد. این انرژی منفی تیم ما را مجازات می کند، چرا که احساسات همه ما به هم منتقل می شود.

---

12

captcha
تازه ها
بیشتر