فوتبال ایران / شناسه خبر: 91691 / تاریخ انتشار : 1397/10/7 15:49
|

بسته خبری / پورموسوی سرمربی جوانان

سیروس پورموسوی که در استقلال خوزستان بد کار نکرد و در فولاد هم شرایط بدی نداشت بعد از برکناری از هدایت این تیم و چند ماه بیکاری حالا قرار است جانشین فرهاد پورغلامی باشد.

قلی زاده به اسپانیا نرفت

پیش از این باشگاه شارلوای بلژیک اعلام کرده بود علی قلی‌زاده در صورت قرار نگرفتن در فهرست نهایی تیم ملی ایران باید برای ادامه درمانش همراه شارلوا راهی اسپانیا شود اما فعلا این بازیکن مصدوم روند درمانش را رد قطر و اردوی تیم ملی پی می گیرد و مثل جام جهانی نقر بیست و چهارم تیم ملی است.

از طرفی سایت فوت نیوز بلژیک نظرسنجی درباره علی‌زاده برگزار و از کاربرانش این پرسش را مطرح کرد که آیا این ملی‌پوش ایرانی توانمندی لازم برای ادامه ماندن در تیم شارلوا را دارد که 71 درصد شرکت‌کنندگان این نظرسنجی به گزینه بله رای دادند.

باخت بروژ بدون کاوه

پنجشنبه شب در چارچوب هفته بیست‌ویکم ژوپیلر لیگ بلژیک کلوب بروژ میهمان تیم قعرجدولی لوکرن بود و با نتیجه یک بر صفر از سد میزبانش گذشت. وورمر در دقیقه 69 تنها گل این بازی را وارد دروازه تیم لوکرن کرو کاوه رضایی به دلیل مصدومیت در فهرست 18 نفره کلوب بروژ قرار نداشت.کلوب بروژ با کسب این پیروزی خانگی 41 امتیازی شد و پس از تیم خنک 48 امتیازی رتبه دوم جدول رده‌بندی ژوپیلر لیگ بلژیک را در اختیار دارد.

پورموسوی سرمربی جوانان

ابراهیم شکوری د‌ر بر‌نامه فوتبال یک شبکه ورزش اعلام کر‌د سیروس پورموسوی سرمربی سابق فولاد به عنوان سرمربی جدید تیم جوانان ایران انتخاب شده است. پورموسوی که این فصل لیگ برتر را با حضور در فولاد خوزتان آغاز کرده بود قرار است به زودی فعالیت خود ر‌ا آ‌غاز کند.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

گفتنی است د‌ر حال حاضر تنها تیم نوجوانان ایران است که هنوز سرمربی برای آن انتخاب نشده است.

بلیت فروشی جام ملتها

با توجه به درخواست‌های مکرر علاقمندان به بازی‌های تیم ملی فوتبال کشورمان در جام ملت‌های آسیا 2019، فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:بلیت فروشی مرحله گروهی تیم ملی فوتبال کشورمان در سه بازی اول جام ملت‌ها که از روز پنجشنبه 22 آذرماه در سامانه بلیت فروشی فدراسیون آغاز شده بود تا آغاز اولین دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان که روز دوشنبه 17 دی‌ماه برابر یمن خواهد بود، ادامه خواهد شد.

برهمین اساس متقاضیان علاقه‌مند به حضور در این مسابقات و خرید بلیت می‌توانند به سایت فدراسیون فوتبال و لینک بلیت الکترونیک یا آدرس ticket.ffiri.ir مراجعه کنند.

3-350

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر