فوتبال ایران / شناسه خبر: 91684 / تاریخ انتشار : 1397/10/7 14:50
|

شهر مجازی: لطفاً حامی تیم ملی شوید

اینجا هر روز می‌توانید توییت‌ها و پست‌های ورزشی کاربران شبکه‌های اجتماعی را بخوانید.

ایران ورزشی:

عرب، سرپرست پرسپولیس: پیشنهاد قوچان‌نژاد غیرمتعارف است. برانکو اعلام کرده قراردادهای جدید باید با قرارداد بازیکنان فعلی تطابق داشته باشد. در 20 روز گذشته 6 بار به AFC نامه زدیم. اگر از طریق سفارت ایران پاداش‌مان را بگیریم ارز «نیما» می‌دهند که باشگاه و بازیکنان متضرر می‌شوند.

 

سجایا خان:

وقتی لیست تیم ملی اعلام شد و بعضی‌ها پست شاد گذاشتن، بعضی‌ها ناراحت و غمناک. یاد روزهای تقسیم توی آموزشی افتادم. یکی برگه امریه‌ش واسه دم خونه‌ش بود و شاد و سرخوش و یکی‌ هم کرمان و خاش و لب مرز افتاده بود غمگین و ناراحت. از سخت‌ترین روزهای یه پسره. فقط سربازی رفته‌ها این رو درک می‌کنن.

 

آلپی:

دی یانگ تو تیم ملی هلند، مثل نوری تو تیم ملی ایرانه. ما میلاد نوری، پژمان نوری، محمد نوری داشتیم. اون‌ها فرانک دی یانگ، نایجل دی یانگ، لوک دی یانگ داشتن.

 

سیندرلا تا جابی:

ولی من همچنان معتقدم مهم‌ترین رویداد سال 2018 خداحافظی ناگهانی مهدی رجب‌زاده از فوتبال بود.

 

منصور اینانلو:

کی‌روش به جای اینکه پیام صلح بده، مهدی طارمی و آزمون رو خط می‌زد خود به خود صلح برقرار می‌شد.

 

حمضا:

کی‌روش بده ولی 57 درصد از شرکت‌کنندگان نظرسنجی برنامه نود معتقدند که ایران به فینال جام‌ملت‌ها می‌رسه. امان از این تناقض‌ها، امان!

 

آپآپی جی:

گروه ایران توی جام ملت‌ها، گروه جنگ‌زده‌هاست. ایران و عراق که با هم جنگیدن ویتنام که با امریکا و یمن هم که با عربستان. یعنی قشنگ یه مشت جنگ‌زده هم گروه شدن.

 

محمد باقر محقق:

سید حسین حسینی حق دارد، مصمم به جدایی از استقلال باشد. او جام جهانی و جام ملت‌ها را به خاطر مهدی رحمتی و وینفرد شفر از دست داد. در مورد خط خوردن حسینی هیچ ایرادی به کی‌روش وارد نیست.

 

میم. مسعود:

به مناسبت خط خوردن کاوه از لیست تیم کی‌روش. توفیقی خودش اعتراف کرد که کاوه با پرسپولیس بسته بود و ما رفتیم از چنگ پرسپولیس در آوردیم. با 500 میلیون بیشتر و نقد بودن و وعده تیم ملی، به پول‌هاش رسید ولی به تیم ملی نه، رفت اروپا که شاید دعوت بشه ولی بازم نشد، روزگار جالبیه.

 

ممیز:

سر دعوای کی‌روش و برانکو، آرزوی باخت تیم کشورت رو می‌کنی؟ دوست عزیز اگه قهرمانی هم در کار باشه به اسم ایران ثبت می‌شه نه کی‌روش. کی‌روش‌ها و برانکوها یه روزی می‌رن. این ایرانه که همیشه هست. به امید قهرمانی.

 

ممدصالح:

آخر هفته‌ای که پرسپولیس بازی نداره، تعطیلات نیست. عذاب الهیه.

 

نقش روی دیوار:

واقعا تلخ، ناراحت‌کننده و شرم‌آوره، ده روز تا شروع جام‌ملت‌ها، بازیکن ملی‌پوش باید بیاد مصاحبه کنه، التماس که اگه دلخوری هست، بذارید کنار، برامون دعا کنید و فلان... ما همه هدف‌مون به دست آوردن دل مردمه... واقعا مبارک خیلی‌ها این جو و این روزها.

 

Rasool.m:

در قضیه خط خوردن حسینی از تیم ملی باید وارد بازی رسانه‌ای مافیای سرخ نشد. نه حسینی تا حالا مصاحبه‌ای علیه شفر انجام داده و نه حرفی از جدایی مطرح شده. کدورتی هم باشه قطعاً در صورت مداخله نکردن هواداران در سکوت، موضوع حل خواهد شد. پس با سکوت خودمون به ایجاد آرامش در استقلال کمک کنیم.

 

11

 

captcha
تازه ها
بیشتر