فوتبال ایران / شناسه خبر: 91673 / تاریخ انتشار : 1397/10/7 12:52
|

پرسپولیس قید مریدی را زد

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که قید سینا مریدی را زده اما خود این بازیکن در تلاش است با فسخ قراردادش با فولاد، به تهران بیاید.

برای جذب سینا مریدی باشگاه پرسپولیس خیلی پافشاری کرد اما حالا دیگر او را نمی‌خواهد. مریدی 22 ساله پست تخصصی‌اش هافبک دفاعی است و البته با پای چپ بهتر از راست کار می‌کند. این بازیکن در حال حاضر با شماره 42 برای فولاد بازی می‌کند و تا اینجای کار 57 بازی برای این تیم انجام داده است.

مریدی در فصل جاری در 12 بازی لیگ برتری (989 دقیقه) و یک دیدار جام حذفی برای فولاد به میدان رفته و یک گل هم زده است. او فوتبالش را از تیم‌های پایه فولاد آغاز کرد و در تمام 4 فصل گذشته عضو این باشگاه بوده است. در کارنامه مریدی در مجموع و تاکنون 57 بازی لیگ برتری با پیراهن فولاد در 4 فصل و نیم گذشته به چشم می‌خورد و او 2 گل، 9 کارت زرد و یک کارت قرمز را هم در این مدت به نام خود ثبت کرده است.

سینا مریدی حدود 6 ماه قبل در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که از شرایطش در فولاد ناراضی است و با اینکه یک فصل دیگر از قراردادش مانده، تصمیم به جدایی گرفته است. تغییر کادر فنی فولاد و آمدن افشین قطبی اما شرایط را برای او هم تغییر داده و حالا دیگر به او اجازه‌ی جدایی نمی‌دهند. البته همان ابتدا هم که پرسپولیسی‌ها برای جذی این بازیکن ابراز تمایل کردند و حتی نامه‌ی رسمی زدند، باشگاه فولاد روی خوشی به آنها نشان نداد و رقم گزافی را برای رضایت‌نامه‌ی سینا مریدی طلب کرد اما این بار با هیچ قیمتی راضی به صدور رضایت‌نامه‌ی او نیست و به صراحت اعلام کرده که تحت هیچ شرایطی رضایت‌نامه این بازیکن را صادر نخواهد کرد.

البته فولاد در مورد این مریدی اشتباه می‌کند چرا که از قرارداد این بازیکن تنها شش ماه باقی مانده و او در پایان فصل می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس بیاید و رضایت‌نامه‌اش هم هیچ هزینه‌ای روی دست باشگاه نگذارد. با این حال فولاد مخالفت خود را به گوش پرسپولیسی‌ها رساند و مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس هم به نمایندگی از این باشگاه اعلام کرد که برانکو و پرسپولیس قید هافبک فولاد را زده‌اند.

این البته پایان ماجرای پرسپولیس و سینا مریدی نیست چرا که از سوی دیگر شنیدیم این بازیکن جوان در تلاش برای فسخ قرارداد با فولاد و پیوستن به پرسپولیس است اما اینکه چگونه می‌خواهد چنین کاری انجام دهد، هنوز مشخص نیست و باید منتظر نتیجه‌اش باشیم.

 

2 – 390

 

captcha
تازه ها
بیشتر