فوتبال ایران / شناسه خبر: 91666 / تاریخ انتشار : 1397/10/6 21:09
|

جواد نکونام پس از استعفا از تیم نساجی و قرارداد جدید با پیکان، با انتشار نامه‌ای از هواداران مازندرانی خداحافظی کرد. نکونام در این نامه نوشته که پیش‌تر نیز پیشنهاداتی داشته اما به خاطر نساجی به تیم دیگری نرفته. البته نساجی برای نکونام در آغاز مربیگری یک باشگاه بزرگ و پرهوادار بود که فرصت موفقیت را برایش ساخت. متن این نامه را می‌خوانید:

سلام به هواداران نساجى کبیر

روز اول که وارد ورزشگاه وطنى شدم و شما عاشقان را دیدم بسیار متعجب شدم و آنجا معنى و مفهوم عشق به تیم را فهمیدم. شما عاشقان نساجى هستید. ٩ بازى با امید و انگیزه وارد زمین شدیم.

کنار هم، با هم و توکل بر خدا و زحمات بازیکنان، تمام مسئولان تیم و کادر فنی توانستیم موفق شویم و ثابت کردیم که می‌شود با کار، تلاش و البته معجزه الهى به هر آنچه خواست رسید. وقتی ما آمدیم گردی از ناامیدی در شهر پاشیده شده بود ولی دست به دست هم، یک معجزه بزرگ را رقم زدیم...صعود بعد از ٢٤ سال.

حتى اگر بخواهید روزهاى ٢٤ سال را بشمارید خسته خواهید شد ولى همه با هم توانستیم چون شما عاشقان در کنار تیم بودید. امسال می‌دانستم فصل سختی خواهد بود. در ابتدای فصل پیشنهاداتی بود و خیلی‌‌ها به من گفتند مثل یک برنده نساجی را ترک کن ولی ماندم تا ثابت کنم می توان کارخوب انجام داد. حتی در برهه ای از فصل که فشارها زیاد بود و پیشنهاداتی به دستم رسید، باز هم ماندم چون دوست نداشتم تیم را در شرایط بدی رها کنم.

اگر دنبال منافع خودم بودم می رفتم تا کار براى مربیان بعدى سخت و سخت تر شود ولى ایستادم چون ایستادگى را از شما هواداران یاد گرفتم. شما ٢٤ سال پاى عشقتان ایستادید و می‌توانید برای همه الگو باشید.

با تمام ناداوری‌ها و اشتباهات سهوى داوران عزیز ما نیم فصل را پشت سر گذاشتیم ولى خوب می دانید که اگر ٣ امتیاز از ١٢ امتیاز که حقمان بود را می دادند الان در جدول ٦ بودیم.

این را همیشه به بازیکنانم گفتم که یک حس عجیبى به نساجى دارم. تمام تلاشم این بود که با جذب نفرات جدید بتوانیم پر قدرت براى نیم فصل دوم حاضر شویم ولى یک دست صدا ندارد. لیاقت شما بیشتر از این است و قطعاً اگر راه درست در پیش گرفته شود این تیم می‌تواند هر سال یکى از مدعیان همیشگى لیگ باشد.

من براى شما و در کنار شما مبارزه کردم. تلاش کردیم با کار حرفه‌اى خیلى از کمبودها جبران شود. اما نتوانستم با بى‌توجهى به شما عاشقان کنار بیایم و تصور کردم رفتن من راهی هست برای آنکه به نساجی توجه بشود. تا روزی که ما بودیم و اصرار داشتیم به نساجی باید کمک بشود اما هیچکس پیشقدم نشد ولی تا تصمیم به استعفا گرفتم، همه از کمک به نساجی گفتند. حتی کسانی که در چند ماه گذشته یک بار از ما حال و احوال تیم را نپرسیدند و توجهی به مشکلات‌مان نداشتند.

من با کسانى هم سو هستم که براى موفقیت مبارزه کنند و متعهد باشند. رفتن برای من سخت بود ولی این اتفاق رخ داد و هر آمدنی همیشه یک رفتنی دارد. بارها و بارها گفتم اسم نساجی از همه ما بزرگتر است و این باشگاه بزرگ و ریشه دار هست که همیشه باقی می‌ماند. اینجا یک بار دیگر از شما هواداران، بازیکنانم که با تعهد کامل برای تیم مبارزه کردند، تمام مسئولان باشگاه از جمله مالکان و مدیرعامل نساجی تشکر می کنم.

از شما هوادران خداحافظی نمی‌کنم، چون برخواهم گشت و شما را خواهم دید. نمی‌دانم چه وقت ولی قطعا رخ خواهد داد. / دوستدار شما - جواد نکونام

 

captcha
تازه ها
بیشتر