جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 91657 / تاریخ انتشار : 1397/10/5 19:33
|
اخراج یک فرد مشکوک از تمرین تیم ملی

آزمون مصدوم شد

مهمترین اتفاق تمرین امروز تیم ملی مصدومیت سردار آزمون بود که با اعلام پزشکان تیم ملی وضعیتش فردا مشخص می‌شود.

آزمون مصدوم شد

تمرین امروز تیم ملی از ساعت 17 به وقت تهران در کمپ اسپایر شروع شدقبل از شروع تمرین مک در مورت درباره بلندی چمن زمین همیشگی با کی روش صحبت کرد و به همین خاطر ملی پوشان به زمین مجاور منتقل شدند.

قبل از شروع تمرین علی قلی‌زاده که از جمع ملی‌پوشان خط خورده است در کمپ اسپایر با لباس تیم ملی حاضر شد و تمرینات آماده‌سازی انجام داد. وی که مدتی است به دلیل مصدومیت در تمرینات حضور ندارد امروز در کنار سایر بازیکنان حاضر شد و حتی تمرین هم کرد البته قلی‌زاده در برنامه‌های گروهی حضور نداشت.

قبل از آغاز تمرین کادر فنی تیم ملی به شخصی در اطراف زمین تمرین مشکوک شده بود و از مسوولان خواستند تا او را از محل تمرین بیرون کنند. کی‌روش که متوجه نشد این شخص به چه شکل وارد منطقه شده از مسوولان تیم ملی خواست تا پیگیر این موضوع شوند و به همین علت ساکت و خراطی در تماس با مسوولان کمپ اسپایر خواستار توضیحات این فرد در محل تمرین تیم ملی شدند. شخص موردنظر که چهره‌ای ناراحت و عصبی داشت در حال جروبحث با مسوولان حفاظت کمپ اسپایر بود که در نهایت آیدی‌کارت او ضبط و از محل تمرین تیم ملی اخراج شد.

سامان قدوس، وحید امیری، مرتضی پورعلی‌گنجی، سیدمجید حسینی و امیر عابدزاده اولین تمرین خود را انجام دادند ضمن آنکه علیرضا جهانبخش که تماشاگر بازی ایران - فلسطین بود در تمرین حاضر شد.جهانبخش در برنامه های ابتدایی تمرین تیم حضور داشت و سپس راهی سالن وزنه شد.فعلا قرار است این بازیکن به صورت اختصاصی تمرین کند.

در ابتدای تمرین کی روش بازیکنان را دور هم جمع کرد و حدود 30 دقیقه برایشان حرف زد و سپس اوسیانو کروز تیم را تمرین داد.نکته جالب کری بیرانوند و رضاییان در تمرین امروز بود که این 2 بازیکن فضای مسابقه درون تیمی را حسابی گرم کردند.

در اواخر تمرین و در فوتبال درون تیمی سردار آزمون دچار مصدومیت از ناحیه ساق پا شد و به بازی ادامه نداد.البته به نظر می‌رسید مصدومیت آزمون تنها یک کوفتگی ساده باشد که به زودی برطرف خواهد شد. بعد از آسیب دیدگی آزمون دکتر خانلری پزشک تیم ملی اعلام کرد که وضعیت این بازیکن مشخص نیست و فردا(پنجشنبه)تکلیف وی مشخص می شود.

بعد از پایان تمرین تعدادی از هواداران فوتبال در دوحه با بازیکنان و کادر فنی تیم ملی عکس یادگاری گرفتند.کریم انصاری فرد، سامان قدوس، پژمان منتظری و ... در کنار علاقه مندان به فوتبال در قطر عکس یادگاری گرفته و برای آنها آرزوی موفقیت کردند.نمایندگان سفارت ایران هم بعد از پایان تمرین با بازیکنان عکس یادگاری گرفتند.

1

captcha
تازه ها
بیشتر