تیم ملی ایران / شناسه خبر: 91650 / تاریخ انتشار : 1397/10/5 17:39
|
خوشبینی ترابی بعد از حضور در فهرست نهایی جام ملت‌ها

هر جوی که باشد مردم دوست دارند تیم ملی نتیجه بگیرد

سیار خوشحالم که در لیست تیم ملی هستم و امیدوارم تیم ما بتواند بعد از سال ها خبرساز شود. همه تلاشمان را می کنیم در جام ملت‌ها نتیجه خیلی خوبی بگیریم.

خوشبینی ترابی بعد از حضور در فهرست نهایی جام ملتها

مهدی ترابی حالا یکی از سهمیه های پرسپولیس در جام ملتهاست هر چند شاید با تمام شایستگی‌هایش در ترکیب اصلی نباشد.

ترابی بعد از حضورش در لیست نهایی تیم ملی می گوید:« بسیار خوشحالم که در لیست تیم ملی هستم و امیدوارم تیم ما بتواند بعد از سال ها خبرساز شود. همه تلاشمان را می کنیم در جام ملت‌ها نتیجه خیلی خوبی بگیریم.»

او در مورد خط خورده های تیم ملی هم می گوید:« قطعا خیلی سخت است چون بچه ها واقعا زحمت کشیدند، البته آنها قطعا در اردوی بعدی حاضر خواهند شد و ما را دعا کنند که سربلند بشویم.»

هافبک تیم ملی در مورد بازی دوستانه با فلسطین می گوید:« بازی خوبی بود و آنها تقریبا شبیه به یمن بازی می کنند. امیدوارم از این بازی درس گرفته باشیم و بتوانیم در جام ملت ها بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.»

ترابی در مورد ترافیک در پستی که او بازی می کند هم می گوید:« در تیم ملی مهم نیست چه کسی بازی می کند، هرکسی بازی کند امیدوارم خوب باشد و بتواند دل مردم ایران را شاد کنم.»

این بال تکنیکی در مورد جوی که علیه تیم ملی به راه افتاده هم گفت:«قطعا هر جوی هم باشد مردم دوست دارند تیم ملی کشورشان نتیجه بگیرد. مردم ما را ویژه دعا کنند و امیدوارم بتوانیم بعد از بیش از 40 سال قهرمان جام ملت ها شویم.»

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر