ورزش ایران / شناسه خبر: 91616 / تاریخ انتشار : 1397/10/5 14:29
|
هفته هفتم لیگ برتر

کار سخت تیم‌های بدون باخت در لیگ بسکتبال

تیم های بدون باخت لیگ برتر بسکتبال یعنی نفت و پتروشیمی، در این هفته رقبای قدرتمندی در مقابل دارند.

هفته هفتم لیگ بسکتبال

هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال عصر پنجشنبه با چهار دیدار در شهرهای تهران، مشهد، گرگان و آبادان برگزار می‌شود. هفته‌ای که دو بازی جذاب در خود دارد و تیم‌های مدعی و بالا نشین جدول به مصاف هم می‌روند.

حساس‌ترین مسابقه این هفته در آبادان و به میزبانی تیم نفت برگزار می‌شود. جایی که شاگردان حماد سامری به مصاف شیمیدر تهران می‌روند. هر دو تیم شرایط خوبی در این فصل دارند و جزو مدعیان به حساب می‌آیند. نفتی‌ها در خانه تیمی قدرتمند هستند و تا این هفته از لیگ نیز عملکرد مناسبی از خود به نمایش گذاشته‌اند و شیمیدر نیز با حضور ملی‌پوشان با تجربه‌اش و یک سنتر خارجی خود را در میان مدعیان جای داده است. تقابل این دو تیم با توجه به نزدیک بودن شرایطشان جذابیت و حساسیت بسیار زیادی دارد.

نفت آبادان یکی از دو تیم بدون باخت لیگ به حساب می‌آید که در این بازی حساس و خانگی هم به دنبال حذف رکورد خود است.

در دیگر مسابقه پتروشیمی دیگر تیم بدون شکست لیگ و مدعی اصلی این فصل بعد از اینکه در هفته گذشته به ذوب آهن شکستی سنگین تحمیل کرد راهی گرگان شده و برابر شهرداری این شهر رقابت خواهد کرد. ماهشهری‌ها تا این مرحله برابر همه حریفان خود دست پر بوده‌اند و با این که قطعا در سالن امام خمینی گرگان کار آسانی نخواهند داشت بازهم شانس اصلی پیروزی در این مسابقه به حساب می‌آیند.

شهرداری گرگان هم البته تا هفته گذشته باختی نداشت و اولین شکست خود را در هفته ششم و مقابل تیم مدعی شیمیدر متحمل شد.

لیگ برتر بسکتبال---

در دو مسابقه دیگر نیروی زمینی میزبان ذوب آهن اصفهانی است که با هدایت فرزاد کوهیان هنوز نتوانسته به شرایط مناسبی برسد و آویژه صنعت در مشهد میزبان پگاه تهران خواهد بود. نیروی زمینی در هفته گذشته نماینده مشهد را شکست داده و حالا در خانه پذیرای ذوب آهن است و قطعا برابر این تیم کار آسانی نخواهد داشت. در مشهد نیز آویژه صنعت که یکی از تیم‌های بدون برد لیگ به حساب می‌آید، امیدوار است در خانه نتیجه خوبی بگیرد و بالاخره با کسب اولین پیروزی از بحران خارج شود.

رعد پدافند هوایی دزفول در این هفته با قرعه استراحت روبروست.

برنامه هفته هفتم:

شهرداری گرگان – پتروشیمی – ساعت ۱۶

نفت آبادان – شیمیدر – ساعت ۱۵

آویژه صنعت – پگاه – ساعت ۱۶

نیروی زمینی – ذوب آهن – ساعت ۱۶

 

4/230

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر