فوتبال ایران / شناسه خبر: 91612 / تاریخ انتشار : 1397/10/5 13:39
|

پرسپولیس فقط تا جمعه منتظر گوچی می‌ماند

پرسپولیسی‌ها تا جمعه به گوچی فرصت داده‌اند که پاسخ نهایی‌اش را درباره حضور در تیم برانکو اعلام کند و بعد از آن، می‌روند سراغ گزینه‌های بعدی که احتمال رخ دادنش بیشتر است.

مذاکره با رضا قوچان‌نژاد خیلی پیش از این‌ها آغاز شد و عجیب اینکه هنوز به نتیجه نرسیده است. دلیلش را مسائل خانوادگی گوچی عنوان کرده‌اند اما انگار پیشنهادهای دیگرش خیلی جدی‌تر از این مسائل است که او را تا امروز معطل کرده. پیشنهادهایی که مدیر برنامه‌های قوچان‌نژاد درباره‌شان گفته: «از اخباری که در ایران منتشر می‌شود بی‌اطلاع هستم و نمی‌دانم درباره قوچان‌نژاد چه مباحثی مطرح شده اما وضعیت او بعد از بررسی همه جوانب مشخص خواهد شد. البته باید تایید کنم که  باشگاه پرسپولیس خواهان به خدمت گرفتن قوچان‌نژاد شده. مذاکره هم صورت گرفته ولی در حد اولیه. علاوه بر پرسپولیس، دو تیم دیگر ایرانی خواهان قوچان‌نژاد هستند و آنها هم در حد پیشنهاد اولیه صحبت‌هایی با ما داشته‌اند اما این دلیل نمی‌شود که او پیشنهاد دو تیم از لیگ سوییس و یونان را نادیده بگیرد.»

حالا پرسش این است که اصلا روی جدایی گوچی از آپوئل می‌شود حساب کرد یا نه؟ پاسخی که مدیر برنامه‌های این بازیکن داده، چنین است: «می‌توانم بگویم برای اولین بار  به بازی در ایران فکر می‌کنیم و در حال بررسی آن هستیم. هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما فعلا قویا می‌گویم هیچ تصمیمی گرفته نشده و در حال ارزیابی شرایط و پیشنهاد ات هستیم. حتی جدایی قوچان‌نژاد از تیم قبرسی هم قطعی نیست. این بازیکن یک فصل و نیم دیگر با آپوئل قرارداد دارد و باید همه جوانب را برای جدایی‌اش بررسی کرد. من هم زمانی با قاطعیت صحبت می‌کنم که انتقالی به پایان رسیده باشد. عادت ندارم روی پیشنهادات صحبت کنم اما باید بگویم مهمترین موضوع همان قرارداد یک سال و نیمه‌ی قوچان‌نژاد با آپوئل است و مسئله دیگر اینکه ما از ایران هم دو سه پیشنهاد داشته‌ایم. ضمن اینکه از لیگ سوییس و یونان هم پیشنهاداتی  وجود دارد و با در نظر گرفتن قرارداد باقی مانده با تیم کنونی، تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد. در مقطع کنونی نمی‌توان از ماندن قوچان‌نژاد در قبرس یا حضورش در تیمی که احتمال توافق با آن بیشتر است، حرفی زد.»

پرسپولیسی‌ها اما آنقدر وقت ندارند که بتوانند خیلی منتظر بمانند و برانکو هم همیشه مصر است که تازه‌واردها هر چه زودتر تمریناتشان را با تیم شروع کنند که البته فعلا پرسپولیس تعطیل است اما آقای سرمربی انتظار دارد خریدهای تازه‌ی باشگاه را از همان تمرین اول در اختیار داشته باشد. همین اصرار اوست که باعث شده باشگاه برای رضا قوچان‌نژاد مهلت تعیین کند.

مدیران پرسپولیس که فکر نمی‌کردند قوچان‌نژاد اینقدر منتظرشان بگذارد، از طریق مدیر برنامه‌های این بازیکن به او پیغام داده‌اند که هر چه زودتر جواب نهایی خود را اعلام کند تا در صورت منتفی شدن انتقالش، باشگاه فرصت مذاکره با گزینه‌های دیگر را از دست ندهد. پرسپولیسی‌ها تا جمعه به قوچان‌نژاد فرصت داده‌اند که پاسخ نهایی‌اش را درباره حضور در تیم برانکو اعلام کند و بعد از آن، می‌روند سراغ گزینه‌های بعدی که احتمال رخ دادن این اتفاق بیشتر است چرا که گوچی و مدیر برنامه‌هایش هنوز تصمیم نگرفته‌اند.

همین دیروز بود که مدیر برنامه‌های این بازیکن یعنی محمودرضا فاضلی از پیشنهادهای بسیار و متفاوت قوچان‌نژاد گفت و البته تاکید کرد که تصمیم‌گیری را گذاشته‌اند برای بعد از جام ملت‌ها: «همان‌طور که گفتم، ما بحث پیشنهادات اروپایی را داریم و در حال بررسی آنها هستیم. البته از پیشنهادات ایرانی هم غافل نیستیم اما هنوز تصمیمی گرفته نشده و با هیچ باشگاهی به توافق نرسیده‌ایم. برای تصمیم‌گیری باید تا پایان جام ملت‌ها صبر کرد.»

 

2 – 270 – 220

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر