پرسپولیس / شناسه خبر: 91593 / تاریخ انتشار : 1397/10/4 17:23
|
ترک ساحل برای کشف اقیانوس

پست عجیب بیرانوند؛ شماره یک در فکر جدایی؟

بیرانوند با انتشار پستی در اینستاگرام به شایعه جدایی خود از پرسپولیس دامن زده است. او در این پست نوشته: برای کشف اقیانوس‌های جدید، باید جرأت ترک ساحل را داشت. این دنیا، دنیای تغییر است نه تقدیر.»

بیرانوند در اندیشه جدایی از پرسپولیس

ابتدای فصل  و وقتی تیم ملی از جام جهانی برگشته بود، شایعه جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس منتشر شد. شایعه‌ای که با توجه به درخشش بیرانوند در جام جهانی به واقعیت هم نزدیک بود اما این دروازه‌بان تصمیم گرفت در پرسپولیس بماند و همچنان برای این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. بیرانوند در آن مقطع زمانی با پرسپولیس شرط کرد که در صورت جدایی و حضور در فوتبال اروپا، مبلغی در حدود 700 هزار دلار نیز بابت رضایتنامه بپردازد. مبلغی که حق انتقال پرسپولیس است و می‌تواند بخش زیادی از مشکلات مالی این باشگاه را حل کند.

---

 پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، شایعه جدایی علیرضا بیرانوند بیش از هر زمان دیگری شنیده می‌شود. بیرانوند که همراه با تیم ملی در قطر حضور دارد با انتشار پستی در اینستاگرام به شایعه جدایی خود از باشگاه پرسپولیس، پس از جام‌ملت‌های آسیا دامن زده است. او در این پست نوشته: برای کشف اقیانوس‌های جدید، باید جرأت ترک ساحل را داشت. این دنیا، دنیای تغییر است نه تقدیر.»

---

همه این‌ها را بگذارید کنار تلاش پرسپولیس برای جذب جانشین بیرانوند و شایعه‌هایی که پیرامون مذاکره مدیران این باشگاه با رشید مظاهری، محمدرضا اخباری و علیرضا حقیقی شنیده می شود. انگار که باید جدایی بیرانوند را جدی بگیریم، مگر اینکه پیشنهاد جذابی به دست او نرسد و باعث شود تا دروازه‌بان شماره یک تیم ملی تا پایان فصل در پرسپولیس بماند.

 

1

captcha
تازه ها
بیشتر