فوتبال ایران / شناسه خبر: 91580 / تاریخ انتشار : 1397/10/4 16:28
|

می‌خواهم تمرکز داشته باشم

فرناندو دخسوس با پیشنهاد هایی از سوی تیم های لیگ برتری مواجه است ودراین میان نام تراکتورسازی تبریزی هم مطرح می‌شود. این دروازه بان اما قصد دارد ماجرای جدایی اش را درسکوت طی کند. دخسوس دراین باره می‌گوید:« من در مورد جدایی از ماشین‌سازی صحبتی ندارم و معمولاً روی چنین خبرهایی تمرکز نمی‌کنم. بازیکن باید تفکر حرفه‌ای داشته باشد. من اینجا راحت هستم و تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم. تمرکزم روی تیم خودم است و به مسائل دیگر اهمیتی نمی‌دهم.»

دخسوس درباره وضعیت ماشین سازی درنیم فصل اول هم این جملات را به زبان آورد:« ما نیم‌فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و این موضوع دلایل زیادی داشت. از این جایگاه راضی نیستیم و در نیم‌فصل دوم برای رسیدن به یک جایگاه مطمئن می‌جنگیم. باید خودمان را در جدول بالا بکشیم و اگر بدشانس نباشیم قطعاً نتایج خوبی خواهیم گرفت. در نیم‌فصل اول مصدومیت بازیکنان هم شرایط را برای ما سخت کرد، ولی امیدوارم در نیم‌فصل دوم چنین اتفاقاتی برای تیم ما رخ ندهد.»

کدام تیم ها مدعی نیم فصل دوم خواهند بود؟ دخسوس به این سوال هم پاسخ مبهمی می‌دهد:«چیزی در این زمینه قابل پیش‌بینی نیست. شما دیدید که سه تیم بالای جدول در پایان نیم‌فصل اول هم‌امتیاز شدند و این نشان می‌دهد که رقابت بین مدعیان فشرده است. به نظر من سرنوشت قهرمانی باز هم به یکی دو هفته آخر کشیده خواهد شد.»

دخسوس درحالی منکر حضور درتراکتورسازی شده که این باشگاه برای تقویت پست دروازه بانی خود نیازمند دروازه بان جدید است وبا این دروازه بان مذاکراتی داشته است.

1

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر