جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 91562 / تاریخ انتشار : 1397/10/4 15:15
|

آرزوهای بزرگ سوریه برای جام ملت‌های آسیا

تیم ملی سوریه دوشنبه در میان استقبال هوادارانش وارد شارجه شد.

آرزوهای بزرگ سوریه برای جام ملت‌های آسیا

سوریه پس از غیبت در جام ملت‌های آسیا در سال 2015 امسال برای پنجمین بار در این مسابقات شرکت می‌کند. سوریه آخرین بار در سال 2011 در این مسابقات شرکت کرد و در این دوره با فلسطین، اردن و استرالیا همگروه است. پس از موفقیت نسبی سوریه در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 که این تیم تا مرحله پلی‌آف پیش رفت، هدایت این تیم در یک سال گذشته به برند اشتانگه، مربی آلمانی سپرده شده.

او درباره وضعیت تیمش گفت: «ما با اعتماد به نفس بالایی به امارات می‌رویم و می‌بینید که اوضاع روحی خوبی داریم و به خوبی برای جام ملت‌ها آماده شده‌ایم. ما می‌خواهیم از این مسابقات با دست پر برگردیم و برای هواداران‌مان در سوریه نمایش خوبی داشته باشیم که برای‌مان مهمترین نکته است.»

عماد الامیری، مدیر رسانه‌ای سوریه معتقد است که حضور در پلی‌آف جام جهانی انتظارات از این تیم را بالا برده: «این نتیجه مسئولیت ما برای موفقیت در جام ملت‌ها را بالاتر برده و از ما انتظار دارند که برای اولین بار بتوانیم به دور دوم برسیم. هواداران توقع دارند که ما به نیمه‌نهایی صعود کنیم و حتی برای قهرمانی بجنگیم. همه ما با تمام وجود می‌جنگیم، ولی صادقانه بگویم جام ملت‌ها تورنمنت خیلی سختی است.»

---

آخرین تمرین سوریه که مراسم بدرقه این تیم هم محسوب می‌شد با حضور هواداران در ورزشگاه «فیحا» دمشق برگزار شد. آنها فریاد می‌زدند «جام ملت‌ها برای سوریه» و پیش از تمرین با بازیکنان تیم ملی سلفی گرفتند.

همچنین مراسم آتش‌بازی به مناسبت حضور سوریه در جام ملت‌ها برگزار شد. تیم ملی سوریه دوشنبه شب در میان استقبال هوادارانش وارد شارجه شد. اولین بازی سوریه در جام ملت‌ها 16 دی مقابل فلسطین در همین شهر برگزار می‌شود.  

3

captcha
تازه ها
بیشتر