استقلال / شناسه خبر: 91516 / تاریخ انتشار : 1397/10/3 16:19
|

اگر بخواهند تمدید می‌کنم

آرمین سهرابیان، مدافع میانی استقلال دلیل افت این تیم در ابتدای فصل را جدایی برخی بازیکنان می‌داند:«بازیکنان زیادی در اول فصل جدا شدند، چهار پنج بازیکن اصلی رفتند. تا بیاییم هماهنگ شویم زمان برد و هفته های آخر هم دیدید چقدر خوب شدیم و چقدر خوب نتیجه گرفتیم.» سهرابیان افسوس مردود اعلام شدن گل تیمش مقابل پدیده را می‌خورد:« اگر 3 امتیاز بازی با پدیده را می گرفتیم نیم فصل دوم قوی تر شروع می کردیم و خیلی فرق داشت، 4 امتیاز با 6 امتیاز خیلی فرق دارد.» مدافع جوان استقلال علیه موضع گیری های پرسپولیسی‌ها هم این واکنش را نشان می‌دهد:« پرسپولیسی ها همیشه تا یک چیزی می شود جبهه می گیرند. این همه داور به آنها لطف کرد،  پنالتی و گل الکی گرفت و ما چیزی نگفتیم، یک بار که ما حرف زدیم دیدید از چه ادبیاتی استفاده کردند. آقای رحمتی بازیکن بزرگی است، او بزرگتر و الگوی تمام بازیکنان است و باید به دروازه بان ما احترام بگذارند. این حرف ها اصلا درست نبود.»

آیا سهرابیان می‌تواند دوباره به میادین برگردد؟ او پاسخ روشنی دارد:« گچ دستم را باز کرده ام. من تمرین ها شروع شود، صد در صد سر تمرین می روم.  باید این چند وقت عقب افتادن را جبران کنم چون احساس می کنم اگر سر تمرین نروم از نظر بدنی خیلی عقب می مانم. اگر مصدوم نمی‌شدم شانسم برای رسیدن به ترکیب تیم ملی درجام ملت ها خیلی بالا بود. در تیم ملی چند دفاع مثل مرتضی پورعلی گنجی  مصدوم شده بودند و می توانستم مسافر جام ملت ها بشوم  ولی چهار پنج بازی نبودم و از این تیم خط خوردم.» مدافع استقلال شانس قهرمانی تیمش را هم کم نمی‌داند:« ما هنوز شانس داریم وشش امتیاز با صدر فاصله داریم و یک نیم فصل مانده است، بازی ها فراز و نشیب زیادی دارد و ما قطعا می توانیم به صدر جدول برسیم.»

سهرابیان درباره حضوراحتمالی نورافکن هم این واکنش را دارد:« اولا که ما خیلی رفیق هستیم و در زمین رقیب هستیم. امید پارسال هم بود و ما همه بازی می کنیم، هم او، هم من و هم میلاد زکی پور بازی می کردیم. در استقلال همیشه بازی کردن سخت است. و هرکسی مثمر ثمر باشد در زمین حضور خواهد داشت.» سهرابیان درباره تمدید قراردادش هم این جمله را به زبان آورد:« من استقلالی هستم و اگر بخواهند تمدید می کنم و اگر نخواهند بحثش جدا است.»

1

captcha
تازه ها
بیشتر