ورزش ایران / شناسه خبر: 91495 / تاریخ انتشار : 1397/10/3 14:40
|
هفته باخت لژیونرهای والیبال

برد سخت قهرمان جهان برابر تیم غفور

تقریبا تمام لژیونرهای ایرانی در این هفته رقابت های لیگ های اروپایی شکست را تجربه کردند.

لژیونرهای والیبال ایران در ادامه رقابت‌های باشگاهی در اروپا برای تیم‌های خود به میدان رفتند.

سیزدهمین هفته از رقابت‌های والیبال سری A ایتالیا شب گذشته پیگیری شد و لژیونرهای ایرانی برای تیم‌های باشگاهی خود به میدان رفتند. هفته‌ای که با پایان نیم فصل و تعطیلات سال نو میلادی همراه بود.

  • برد سخت قهرمان جهان برابر تیم غفور

تیم‌ مونزا که از حضور امیر غفور بهره می‌برد برابر میهمان قدرتمندش، تیم ترنتینو که قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان را در کارنامه دارد با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد. مونزا با وجود درخشش غفور در ست پنجم کم آورد تا در پایان دور رفت با ۷ برد و ۱۹‌امتیاز در رده ششم بایستد.

در این دیدار امیر غفور برابر قهرمان جام باشگا‌های جهان عملکرد خیره کننده‌ای داشت و ۱۴ امتیاز کسب کرد. ترنتینو هم با ۱۱ برد و ۳۳ امتیاز به عنوان نایب قهرمانی نیم فصل اول رسید.

ست چهارم بازی که با نتیجه ۳۸ بر ۳۶ به سود ترنتینو تمام شد ۵۷ دقیقه به طول انجامید که در نوع خود کم نظیر است.

 

---
  • کاستلانا باخت؛ میرزاجانپور بهترین بازیکن زمین شد

تیم بحران‌زده کاستلانا که از مجتبی میرزاجانپور در ترکیبش بهره می‌برد در آخرین دیدار دور رفت نیز برابر میهمانش آرگوس سورا با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.

در این بازی مجتبی میرزاجانپور با کسب ۲۱ امتیاز بهترین بازیکن زمین شد. کاستلانا با قبول سیزدهمین باخت متوالی‌اش با ۴ امتیاز در قهر جدول باقی ماند تا همچنان در حسرت پیروزی بماند. تیم آرگوس سورا هم با پنج برد و ۱۳ امتیاز خودش را از انتهای جدول جدا کرد.

  • زور یاران معنوی‌نژاد به شاگردان ولاسکو نرسید

تیم ورونا در آخرین دیدارش در دور رفت لیگ ایتالیا با نتیجه 3 بر یک برابر مودنا که هدایتش بر عهده خولیو ولاسکو است شکست خورد. در این بازی محمدجواد معنوی‌نژاد توانست تنها ۷ امتیاز برای ورونا کسب کند، اما مرتضی شریفی فرصت بازی پیدا نکرد.

ورونا با هفت برد و ۱۸ امتیاز در رده هفتم قرار دارد و مودنا با ۱۰ برد و ۲۹ امتیاز در ر ه چهارم باقی ماند.

  • سیه‌نا بازی برده را باخت

تیم والیبال سیه‌نا که سعید معروف را از ابتدا در ترکیب داشت در حالی با نتیجه 3 بر 2 برابر راونا شکست خورد که در ست پنجم هم از حریفش پیش بود. تیم سیه‌نا که در این هفته‌ها خوان سیچلو را به دلیل کسب نتایج ضعیف روی نیمکتش نمی‌بیند نتوانست نیم فصل نخست را با برد به پایان برساند.

در پایان دور رفت سیه‌نا با دو برد و ۱۰ امتیاز از جایگاهش در رده سیزدهم تکان نخورد. در این بازی سعید معروف چهار امتیاز کسب کرد.

  • پروجا قهرمان نیم فصل شد

تیم پروجا توانست با کسب پیروزی 3 بر صفر برابر میلانو در آخرین هفته دور رفت به عنوان قهرمانی نیم فصل نخست سری A دست یابد. در این بازی پروجا با درخشش آتاناسوویچ و لئون توانست یازدهمین بردش را کسب کند و با ۳۴ امتیاز در صدر  بایستد.

میلانو هم با شش برد و ۲۱ امتیاز به کارش در رده پنجم پایان داد.

  • باخت العربی و زراعت بانک

تیم والیبال العربی قطر که هدایتش بر عهده رضا تندروان است، برابر الشرطه با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد. العربی با این باخت پس از هفته‌ها صدر جدول را از دست داد. محمود رسولی و صابر جواهری دو بازیکن ایرانی هستند که در ترکیب العربی حضور دارند. همچنین نوید مشجری هم به عنوان آنالیزور و مربی روی نیمکت این تیم حضور دارد.

همچنین تیم والیبال زراعت بانک ترکیه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ کاپ ترکیه با نتیجه سه بر صفر برابر تیم گمنام افیون بلدیه شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت‌.

در این بازی فرهاد قایمی به دلیل مصدومیت در ترکیب حصور نداشت و صابر کاظمی فرصت بازی پیدا نکرد.

 

4

captcha
تازه ها
بیشتر