تیم ملی ایران / شناسه خبر: 91400 / تاریخ انتشار : 1397/10/1 18:43
|

استتار محل تمرین تیم ملی با پارچه‌های مشکی

ساکت دور تا دور زمین را مورد بررسی قرار داد و هر جایی که به زمین تمرین تیم ملی دید داشت، به کارگرانی که مشغول نصب این پارچه‌ها بودند گفته می‌شد تا ایرادات را برطرف کنند

استتار محل تمرین تیم ملی  با پارچه‌های مشکی

تیم ملی اردوی خود در کمپ اسپایر قطر برپا کرده ؛محلی که معمولاً میزبان تیم‌های زیادی از سراسر دنیاست و همیشه در این کمپ افراد مختلفی حضور دارند.همین مساله باعث اعتراض کادرفنی تیم ملی شده بود، چرا که دسترسی به محل تمرین تیم ملی بدون هیچ مانعی وجود داشت و اگر افرادی در کمپ اسپایر حاضر می‌شدند، می‌توانستند تمرینات تاکتیکی تیم ملی را زیر نظر بگیرند. پس از اعلام این موضوع به قطری‌ها، تدابیری برای امنیت تاکتیکی تمرینات تیم ملی اندیشیده شد.

امروز(شنبه)دور یکی از زمین چمن‌های کمپ اسپایر که در اختیار تیم ملی ایران قرار دارد، پارچه مشکی رنگی کشیده شد.محمدرضا ساکت دبیرکل مستعفی فدراسیون فوتبال هم که همراه تیم ملی به قطر رفته این پارچه‌ها را بررسی کرد. ساکت دور تا دور زمین را مورد بررسی قرار داد و هر جایی که به زمین تمرین تیم ملی دید داشت، به کارگرانی که مشغول نصب این پارچه‌ها بودند گفته می‌شد تا ایرادات را برطرف کنند.

همچنین پیش از آغاز تمرین یکی از کودکان که در کمپ اسپایر حضور داشت و در زمین چمن تمرینی ایران آمده بود، در تور دروازه گیر کرده بود که با کمک مسوولان تیم ملی توانست از این مخمصه خلاص شود.

3-670

captcha
تازه ها
بیشتر