تیم ملی ایران / شناسه خبر: 91371 / تاریخ انتشار : 1397/10/1 16:20
|

کی‌روش سرمربی کلمبیا؟ / سه نفر مخالف

قرارداد کی‌روش بعد از پایان جام ملت‌های آسیا پایان می‌یابد و فعلا به نظر می‌رسد کلمبیا جدی‌ترین مشتری سرمربی تیم ملی است.

کی‌روش سرمربی کلمبیا

تیم ملی فوتبال کلمبیا در روزهای پایانی سال 2018 میلادی همچنان بدون مربی است و البته سایت کلمبیایی «دیاریو دل‌کائوکا» گزارش داده ممکن است در روزهای آینده سرمربی بعدی تری‌کالر - لقب تیم ملی کلمبیا - مشخص شود. این سایت کمبیایی به نقل از یک روزنامه‌نگار و مفسر ورزشی خبر داد کارلوس کی‌روش همچنان گزینه اول مدنظر فدراسیون فوتبال کلمبیا برای سرمربیگری تری‌کالر است.

خاویر هرناندس بونت، روزنامه‌نگار و مفسر ورزشی برنامه «بلاگ دپورتیوو» از شبکه رادیویی «بلو رادیو» کلمیبا با توجه به خبرهایی که از داخل فدراسیون فوتبال کلمبیا به دست آورده، گفته است: «چهار نفر از اعضای هیت رئیسه فدراسیون فوتبال کلمبیا موافق استخدام کی‌روش هستند و اگر اوضاع با همین منوال پیش برود، این مربی پرتغالی به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا انتخاب خواهد شد، کسی که با او چند بار ملاقات داشته‌اند، یکبار در پرتغال و یکبار هم در مادرید. در حال حاضر بیشتر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کلمبیا خواهان استخدام کی‌روش هستند و با توجه به اینکه رامون خسوروم، خایمی پیندا، سزار پاسترانا و خورخه وِلس موافق این انتصاب هستند، 4 رأی موافق در مقابل 3 رأی مخالف وجود دارد، اما موافقان به دنبال این هستند تا موافقت سه عضو دیگر هیات مدیره را نیز کسب کنند.»

بر اساس گزارش «دیاریو دل‌کائوکا»، با این شرایط انتخاب کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا حتمی به نظر می‌رسد، سرمربی که هدایت تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه را برعهده داشت. با این شرایط هم بحث حضور کاندیداهایی همچون خوان کارلوس اوسوریو، رینالدو روئدا و لوئیز فیلیپ اسکولاری روی نیمکت تری‌کالر منتفی است.

قرارداد کی‌روش بعد از پایان جام ملت‌های آسیا پایان می‌یابد و فعلا به نظر می‌رسد کلمبیا جدی‌ترین مشتری سرمربی تیم ملی است.

3-270

captcha
تازه ها
بیشتر