فوتبال ایران / شناسه خبر: 91327 / تاریخ انتشار : 1397/9/30 16:39
|

بسته خبری لژیونرها / خبر خوب درباره عزت اللهی

سعید عزت‌اللهی طبق برنامه‌های موردنظر مارشال، سرمربی موقت تیم ردینگ به خوبی پیش می‌رود. این شانس وجود دارد که او همراه تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های 2019 آسیا بازی کند.

عزت‌اللهی به جام ملتها می‌رسد

سایت فوتبال لندن به نقل از یوناتان لو، خبرنگار اختصاصی باشگاه ردینگ درباره آخرین شرایط سعید عزت‌اللهی که از 2 ماه گذشته به دلیل مصدومیت تحت درمان است نوشت: سعید عزت‌اللهی طبق برنامه‌های موردنظر مارشال، سرمربی موقت تیم ردینگ به خوبی پیش می‌رود. این شانس وجود دارد که او همراه تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های 2019 آسیا بازی کند. بدین‌خاطر سعید عزت‌اللهی در بازی‌های ماه ژانویه تیم ردینگ در چمپیونشیپ انگلیس غایب خواهد بود.

انتقاد از خرید کاوه

سایت فوتبال پرمیر بلژیک با اشاره به تلاش کلوب بروژ برای جذب یک گلزن تمام‌عیار در نقل‌وانتقال‌های زمستانی نوشت: کلوب بروژ تابستان گذشته کاوه رضایی و سیبه را برای خط حمله به خدمت گرفت اما موفقیت بزرگی حاصل نشد. رضایی فقط در 10 بازی بروژ به میدان رفت و یک بار گل زد.گران‌ترین خرید تاریخ بروژ را اکنون می‌توانیم یک انتقال شکست‌خورده بنامیم .»

درمان قلی‌زاده در قطر

پیر هندریکس، یکی از مسوولان باشگاه شارلوا درباره علی‌ قلی‌زاده، که در بازی اخیر مقابل اندرلشت مصدوم شده بود گفت:«پس از مشورت با پزشکان به این نتیجه رسیدیم تا علی قلی‌زاده راهی قطر شود. جایی که یکی از بهترین مراکز پزشکی جهان برای بازیکنان قرار دارد و از سویی اردوی تیم ملی ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا نیز در این کشور برپا شده است.با این شرایط علی قلی‌زاده در قطر تحت درمان قرار می‌گیرد تا آماده بازی شود. اگر این اتفاق رخ ندهد علی قلی‌زاده ماه ژانویه باید به اردوی شارلوا در اسپانیا ملحق شود.»

باخت اشلانسک با فرشاد

پنجشنبه شب تیم اشلانسک وروتسلاو میهمان پوگون اشچچین بود و با شکست 2 بر یک مواجه شد. فرشاد احمدزاده، در ترکیب اصلی اشلانسک به میدان رفت و از دقیقه 82 با ترک میدان جای خود را به لوچاک داد.

حذف یاران پورعلی‌گنجی

رویارویی بامداد پنجشنبه یوپن و اوستنده در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی بلژیک با برتری یک بر صفر اوستنده پایان یافت. مرتضی پورعلی‌گنجی حضور 90 دقیقه‌ای در ترکیب یوپن داشت.

3-350

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر