تیم ملی ایران / شناسه خبر: 91321 / تاریخ انتشار : 1397/9/30 16:20
|

حاجی‌صفی: همه باور دارند می توانیم قهرمان شویم

تمام بازیکنان نقشه‌هایی خاص و برنامه‌هایی ویژه برای جام ملت‌های آسیا دارند.

همه باور دارند می توانیم قهرمان شویم

احسان حاج‌صفی دفاع چپ 28 ساله تیم ملی ایران به سایت AFC گفت:«میان بازیکنان ما برای تحقق هدفی مشترک، تفاهم وجود دارد و من فکر می‌کنم که با تجربه بالایی که داریم، بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و بعد از سال‌ها ناکامی، قهرمان جام ملت‌ها شویم.»

حاج‌صفی که 100 بازی ملی در کارنامه دارد،افزود:«با تمام احترامی که برای تیم‌های دیگر گروه‌مان قائلم، باید بگویم که سخت‌ترین حریف ما عراق است، اما ما هم ایرانیم و می‌خواهیم قهرمان رقابت‌ها شویم، پس نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. یمن و ویتنام هم تیم‌های خوبی هستند. با نزدیک شدن به جام ملت‌‌های آسیا، اطلاعاتی که ما درباره حریفان‌مان به دست می‌آوردیم، بیشتر و بیشتر می‌شود و من حقیقتاً باور دارم که ما در این دوره از رقابت‌ها می‌توانیم قهرمان شویم.»

حاج‌صفی  همچنین گفت:«همه بازیکنان تیم ملی ایران باور دارند که ما می‌توانیم قهرمان جام ملت‌ها شویم. بدون شک همه ما دوست داریم که پادشاه فوتبال آسیا باشیم. تمام بازیکنان نقشه‌هایی خاص و برنامه‌هایی ویژه برای جام ملت‌های آسیا دارند. ما در دوره قبلی این رقابت‌ها در استرالیا هم عملکرد بسیار خوبی داشتیم، اما در ضربات پنالتی بازی مرحله یک چهارم نهایی به عراق باختیم. این بار کارمان سخت خواهد بود و من امیدوارم که بتوانیم قهرمان آسیا شویم.»

این ملی پوش باسابقه درباره حمایت ایرانی ها از تیم میل در امارات هم گفت:« امیدوارم هواداران همان‌طور که در جام جهانی روسیه از ما حمایت کردند، باز هم به حمایت‌شان از ما ادامه دهند. امیدوارم بسیاری از آنها به امارات بیایند و بازی‌های ما را از نزدیک تماشا کنند. این فرصتی است که ما جام قهرمانی را به ایران برگردانیم و امیدوارم که با حمایت هواداران این اتفاق رخ دهد.»

تیم ملی ایران با مصاف با یمن در روز 18 دی در ورزشگاه بن زاید ابوظبی کار خود را در جام ملت‌های آسیای 2019 آغاز می‌کند.

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر