ورزش جهان / شناسه خبر: 91292 / تاریخ انتشار : 1397/9/29 01:50
|
توپچی‌ها از جام اتحادیه حذف شدند

هفته سیاه آرسنال و امری

هفته سیاه آرسنال و امری

چهار روز پس از شکست 2-3 مقابل ساوتهمپتون که به روند 22 بازی بدون شکست آرسنال پایان داد، این تیم در خانه دو بر صفر مغلوب تاتنهام شد تا از جام اتحادیه انگلیس کنار برود. آرسنال که به تازگی تاتنهام را در لیگ برتر شکست داده بود، امید داشت یک بار دیگر رقیبش را در خانه شکست دهد، ولی با دو ضدحمله سریع میهمان غافلگیر شد.

آرسنال شروع بهتری داشت و مخیتاریان یک موقعیت تک به تک را از دست داد. دقایقی بعد، وقتی سون هیونگ مین در موقعیت مشابه قرار گرفت با دقت بیشتری ضربه زد تا تاتنهام بر خلاف جریان بازی به گل برسد. حملات آرسنال بعد از این گل ادامه داشت و با وجود چند موقعیت خوب و ضربه رمزی که به تیر دروازه خورد، این تیم با شکست به رختکن رفت.

تاتنهام: دو ضدحمله، دو گل

میزبان امید داشت که در نیمه دوم گل خورده را جبران کند، ولی هری کین دقایقی پس از ورود به زمین گل دوم تاتنهام را ساخت. پاس پشت دفاع او در دقیقه 59 به دله الی رسید تا با ضربه‌ای دقیق توپ را از بالای سر چک وارد دروازه کند.

موج حملات آرسنال بعد از این گل یک بار دیگر شروع شد. بهترین فرصت این تیم ضربه لاکازت تازه‌وارد بود که به تیر دروازه خورد. با از دست رفتن این فرصت‌ها آرسنال امید برای جبران را از دست داد و وقتی هواداران در دقایق پایانی شروع به ترک ورزشگاه کردند، مشخص بود که امیدی برای فرار از حذف وجود ندارد. اتفاق حاشیه‌ای این بازی پرتاب یک بطری آب از سوی هواداران آرسنال به سمت دله الی در اواسط نیمه دوم بود که به سر هافبک تاتنهام برخورد کرد و او هم در جواب با دست نتیجه بازی که دو بر صفر بود را نشان داد.

تاتنهام به چلسی رسید

بر اساس قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی که دقایقی پیش برگزار شد، تاتنهام در نیمه‌نهایی با چلسی، دیگر تیم لندنی روبرو می‌شود. چلسی امشب موفق شد با تک گل هازار بورنموث را شکست دهد و به این مرحله برسد. دیگر بازی نیمه‌نهایی بین منچسترسیتی و برتون آلبیون خواهد بود.

---

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر