ورزش جهان / شناسه خبر: 91291 / تاریخ انتشار : 1397/9/29 01:21
|

جام جهانی باشگاه‌ها: رئال با طوفان بیل به فینال رسید

رئال مادرید با درخشش گرت بیل توانست کاشیما آنتلرز را سه بر یک شکست دهد و به فینال جام جهانی باشگاه‌ها برسد. مهاجم ولزی در این بازی یکطرفه توانست سه گل بزند و بهترین بازیکن تیمش باشد.

یک روز پس از شگفتی‌سازی العین که با پیروزی مقابل ریورپلاته به فینال رسید، احتمال می‌رفت که رئال هم مقابل دیگر تیم آسیایی تورنمنت کار سختی داشته باشد، ولی تیم سولاری کاملا برتر بود و تا دقیقه 56 توانست سه بار دروازه قهرمان آسیا را باز کند.

---

مربی آرژانتینی بعد از صعود تیمش به فینال گفت: «برای بیل به خاطر زدن سه گل خوشحال هستم. انسجام تیمی و ثبات خوبی داشتیم. حتی در آغاز مسابقه که کاشیما بازی را در دست داشت، می دانستیم که چگونه بازی را کنترل کنیم و به جریان مسابقه مسلط شویم. سپس گل اول زدیم و با گل دوم، بازی را مدیریت کردیم.»

سولاری: نگران فینال العین نیستم

سولاری اضافه کرد: «این یک پاداش برای ماست که شادی را به هواداران می‌بخشیم و قهرمان شدن در سومین سال متوالی در جام باشگاه‌های جهان برای مادرید و تیم یک هدیه فوق العاده است.»

او درباره العین، حریف فینال شنبه هم گفت: «هیچ کسی نمی تواند بدون خوب بازی کردن به فینال برسد. آنها تیم نیوزیلندی را شکست دادند و سپس با شکست ریورپلاته، به فینال رسیده اند، آن ها شایسته حضور در فینال هستند. با این حال نگران این بازی نیستم.»

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر