ورزش جهان / شناسه خبر: 91275 / تاریخ انتشار : 1397/9/28 17:19
|

لایپزیگ، مانع سخت بایرن برای نزدیک شدن به دورتموند

فورتونا دوسلدورف به اولین تیمی تبدیل شد که توانست دورتموند را شکست دهد و امشب بایرن مونیخ فرصت دارد که با شکست دادن لایپزیگ فاصله‌اش با صدرنشین را کمتر کند. دورتموند سه‌شنبه شب با نتیجه دو بر یک در خانه دوسلدورف شکست خورد تا در امتیاز 39 باقی بماند و حالا بایرن 30 امتیازی می‌تواند فاصله را به 6 امتیاز کاهش دهد.

بایرن پس از شروع پرانتقاد با کواچ توانسته کمی به ثبات برسد و در سه بازی اخیر بوندس‌لیگا مقابل وردربرمن، نورنبرگ و هانوفر به پیروزی رسیده. البته لایپزیگ حریف آسانی برای بایرن محسوب نمی‌شود. این تیم با 28 امتیاز در رده چهارم قرار دارد و امشب در صورت پیروزی جای بایرن در رده سوم را می‌گیرد.

بازگشت احتمالی ریبری به ترکیب بایرن

ریبری که در برد 4 بر صفر شنبه مقابل هانوفر غایب بود، امشب دوباره به شرایط بازی رسیده، ولی پس از نمایش خوب کومن و گنابری هنوز مشخص نیست کواچ بخواهد از بال فرانسوی مسنش در ترکیب اصلی استفاده کند.

سرمربی کروات بایرن درباره این بازی گفت: «برای پیروزی نیاز به یک نمایش مسلط و با اعتماد به نفس داریم. ما در مسیر صعودی قرار گرفته‌ایم.»

بایرن در چهار بازی قبلی مقابل لایپزیگ در بوندس‌لیگا سه پیروزی و یک شکست داشته. لایپزیگ در دو حضور قبلی‌اش در آلیانس آرنا شکست خورده، ولی رالف رانگنیک، سرمربی این تیم امیدوار به کسب یک نتیجه مثبت است.

---

او درباره این بازی گفت: «خیلی مهم است که تیم ما تعادل خوبی داشته باشد تا بتواند شگفتی بسازد. بازی مقابل بایرن پنج شش هفته پیش آسانتر بود. حالا امتیاز گرفتن از این تیم خیلی سخت‌تر شده، ولی برای این کار تلاش می‌کنیم. باید با شهامت به دروازه آنها حمله کنیم تا وادار به اشتباه شوند.»

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر