فوتبال ایران / شناسه خبر: 91264 / تاریخ انتشار : 1397/9/28 16:43
|
جام ملت‌ها و سه بازی که قدوس از دست می‌دهد

سامان غایب بازی با لیل، پی‌اس‌جی و والنسین

سامان قدوس با توجه به حضور احتمالی‌اش در جام ملت‌های 2019 آسیا بازی امی‌ین در جام حذفی فرانسه مقابل والنسین و بازی‌های لوشامپیونه با تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و لیل را از دست خواهد داد.

جام ملتها و سه بازی که قدوس از دست می دهد

سایت le11amienois فرانسه در مطلبی به قلم روماین پچون درباره همراهی سامان قدوس با تیم ملی ایران در جام ملت‌های 2019 آسیا نوشت:« زننده 6 گل امی‌ین در فصل جاری با تاخیر در اردوی ماه ژانویه تیمش حضور خواهد یافت. قطعا این هافبک هجومی به احتمال فراوان برای همراهی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های 2019 آسیا که از روز پنجم ژانویه (15 دی‌) در امارات آغاز خواهد شد فرا خوانده می‌شود.

اگر تیم ملی فوتبال ایران از مرحله گروهی جام ملت‌های 2019 آسیا صعود نکند سامان قدوس می‌تواند تا روز 20 ژانویه به تمرین‌های گروهی تیم امی‌ین بازگردد. در فهرست اولیه 21 نفره‌ای که کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای اردوی قطر اعلام کرده نام سامان قدوس دیده نمی‌شود.

سامان قدوس با توجه به حضور احتمالی‌اش در جام ملت‌های 2019 آسیا بازی امی‌ین در جام حذفی فرانسه مقابل والنسین و بازی‌های لوشامپیونه با تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و لیل را از دست خواهد داد.»

3-165

 

captcha
تازه ها
بیشتر