ورزش جهان / شناسه خبر: 91113 / تاریخ انتشار : 1397/9/26 01:07
|
سرمربی منچستر درباره نیمکت‌نشینی پوگبا صحبت نکرد

مورینیو: در بهترین حالت چهارم می‌شویم

منچستریونایتد با شکست سه بر یک در خانه لیورپول در امتیاز26 باقی ماند و با رده چهارم جدول یازده و با صدر جدول 19 امتیاز فاصله دارد.

مورینیو: در بهترین حالت چهارم می‌شویم

منچستریونایتد با شکست سه بر یک در خانه لیورپول در امتیاز26 باقی ماند و با رده چهارم جدول یازده و با صدر جدول 19 امتیاز فاصله دارد. به همین خاطر مورینیو معتقد است که آنها در بهترین حالت به رده‌ای بهتر از چهارم نمی‌رسند.

سرمربی یونایتد درباره جریان بازی گفت: «لیورپول تیمی قدرتمند است اما زمان دریافت و سبک گل‌های به ثمر رسیده آنها در نیمه دوم شرایط را برای ما دشوار ساخت. شرایط در 20 دقیقه ابتدایی بسیار دشوار بود و ما نمی‌توانستیم برابر فشار حملات آنها مقابله کنیم اما بعد از آن ما موفق به کنترل آرامش خود و جریان بازی شدیم. مدافعان مرکزی آنها ضرباتی می زدند که به سمت سکوها می‌رفت و این مقطعی از بازی بود که لیورپول ناامید شده بود و ما کنترل مسابقه را در اختیار داشتیم. اما در ادامه شکیری موفق به زدن 2 گل شد که با توجه به انحراف توپ ها او مهارش دشوار بود. اگر علاقمندید در مورد خوش شانسی حرف بزنید بهتر است در مورد گل دوم و سوم لیورپول صحبت کنید.»

او اعتراف کرد که قهرمانی برای تیمش کاملا دست‌نیافتنی است: «قهرمانی؟ قطعا خیر اما ما هنوز هم می توانیم در جمع 4 تیم برتر جدول قرار بگیریم. بهترین حالت برای ما چهارم شدن است اما ابتدا باید به رتبه پنجم و بعد به مقام چهارم فکر کنیم.»

مورینیو: بازیکنان من خائن نیستند

موینیو در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید بازیکنان از همه توان خود برای شما بهره نمی گیرند گفت: «یعنی می گویید بازیکنانم خیانتکار هستند؟ این نظر شماست اما من بازیکنانم را صادق می دانم زیرا آنها از تمان توان خود بهره می برند اما اگر اینگونه نباشد شما می توانید آنها را خیانتکار بخوانید. بازیکنانم در زمین همه کار کردند و نباید قدرت فیزیکی لیورپول را با ما مقایسه کرد. همچنین تا زمان گل سوم لیورپول ما همچنان در جریان بازی بودیم. بازیکنان لیورپول با سرعت 200 مایل در ساعت می دویدند و من حتی از این که رابرتسون را نگاه می کردم، خسته می شدم زیرا او با سرعت 100 مایل در دقیقه می دوید. لیورپول شایسته پیروزی بود اما پذیرش باخت برای من و بازیکنانم با توجه به تلاشی که کردیم دشوار بود.»

مورینیو اضافه کرد: «ما مصدومان زیادی داشتیم و در طول هفته از ترکیب اصلی خود خبر نداشتیم. حریف ما 6 یا 7 بازیکن در اختیار دارد که از نظر فیزیکی با بازیکنان ما قابل مقایسه نبودند. لیورپول را با پورتوی سال 2004 خودم مقایسه می کنم چون آنها در انتقال از دفاع به حمله بهترین هستند و مثل یک سگ می جنگند. ما با سیتی و لیورپول و چلسی در خانه رقبا بازی کردیم و در دور برگشت در اولدترافورد بازی خواهیم کرد و من ناامید نیستم.»

او در پایان حاضر نشد درباره نیمکت نشینی پوگبا صحبت کند و گفت: «من از عملکرد نمانیا ماتیچ، جسی  لینگارد و آندره هررا راضی بودم.»

captcha
تازه ها
بیشتر