فوتبال ایران / شناسه خبر: 91104 / تاریخ انتشار : 1397/9/25 18:41
|
تصمیم تازه کی‌روش بعد از چالش مصدومیت‌ها

فهرست نهایی تیم ملی ۵ دی اعلام می‌شود

لیست پایانی 23 بازیکنان تیم ملی برای حضور در امارات و مسابقات جام ملتهای آسیا در تاریخ (26 دسامبر) 5 دی ماه انتخاب و معرفی خواهد شد.

لیست 26 تا 28 نفره برای اردوی قطر

روز شنبه قرار بود لیست نهایی تیم ملی برای جام ملتها اعلام شود که این اتفاق به روز بعد یعنی امروز(یکشنبه)موکول شد.صبح امروز همه طرفداران تیم ملی در انتظار اعلام فهرست نهایی و 23 نفره ایران بودند اما کارلوس کی روش در آخرین لحظه تصمیم گرفت براساس شرایطی که برخی ستاره های ایران با آن دست و پنجه نرم می کردند از انتشار این فهرست خودداری و آن را به روزهای آتی موکول کند.

بخش رسانه ای تیم ملی ایران با انتشار پیامی اعلام کرد:« اسامی بازیکنانی که امروز اعلام می شود مربوط به لیست اولیه و آماده باش تیم ملی از بازیکنانی است که برای اردو در قطر که از 26 آذر ماه آغاز می شود، اعزام می شوند.در حال حاضر به دلیل برخی مشکلات در خصوص بازیکنانی که مصدوم هستند و موضوعاتی دیگر از قبیل اخذ ویزا، شاید چند بازیکن بیشتر در روز دوشنبه و یا سه شنبه هفته آینده اعلام شوند. در تاریخ 22 دسامبر (1 دی ماه) لیست بازیکنان تیم ملی شاغل در خارج از کشور اعلام می شود. در نهایت هم لیست پایانی 23 بازیکنان تیم ملی برای حضور در امارات و مسابقات جام ملتهای آسیا در تاریخ (26 دسامبر) 5 دی ماه انتخاب و معرفی خواهد شد.»

با توجه به اینکه طبق قوانین مسابقات تمام تیم ها می توانند تا 5 روز قبل از اولین بازی فهرست 23 نفره خود را مشخص کنند با این پیام به نظر می رسد کارلوس کی روش هم با بحران مصدومیتی که گریبانگیر بیشتر ستاره های لژیونر ایران شد تصمیم گرفت تا آخرین اردوی آماده سازی خود را با تعداد بازیکن بیشتری در قطر برگزار کند تا در صورتی که هر یک از مصدومان به تورنمنت نرسیدند، آلترناتیو مناسبی برای آنها داشته باشد.

با این تفاسیر به نظر می رسد کی‌روش برای حضور در اردوی آماده سازی قطر و سه بازی دوستانه با لبنان، فلسطین و قطر فهرستی 26 تا 28 نفره از لیست 35 نفره انتظار تیم ملی دعوت خواهد کرد تا روز پنجم دی ماه یعنی 12 روز قبل از بازی با یمن در اولین بازی رسمی جام ملت‌های آسیا فهرست نهایی تیم ملی مشخص شود.

3

captcha
تازه ها
بیشتر