فوتبال ایران / شناسه خبر: 91092 / تاریخ انتشار : 1397/9/25 17:23
|
تساوی مقابل شرزبوری

تأثیر تفضلی روی گل دوم پتربورو

پتربورو بعد از چند شکست و تساوی متوالی ، در هفته بیست و دوم لیگ یک انگلیس میهمان شرزبوری بود. بازی در ورزشگاه مونت‌گومری و در حضور رایان تفضلی برگزار شد که دو تیم به تساوی 2 بر 2 رسیدند.

بیست و دومین بازی تفضلی برای پتربورو

پتربورو هنوز هم یکی از مدعیان جدی حضور در چمپیونشیپ است. هر چند نتایج این تیم نسبت بهد ابتدای فصل افت کرده اما پتربورو همچنان در رده چهارم جدول حضور دارد. پتربورو بعد از چند شکست و تساوی متوالی ، در هفته بیست و دوم لیگ یک انگلیس میهمان شرزبوری بود. بازی در ورزشگاه مونت‌گومری شهر شرزبوری و در حضور 5393 تماشاگر برگزار شد و رایان تفضلی مثل همیشه در ترکیب ثابت پتربورو حضور داشت.

پتربورو که نیاز مبرمی به کسب پیروزی داشت با گل دقیقه 2 دوچرتی از حریف عقب افتاد اما گودن در دقیقه 12 بازی را به تساوی کشاند. اوکه‌نا بیرهیه در دقیقه 59 باعث برتری شرزبوری شد اما بنت در دقیقه 2+90 گل دوم پتربورو را با دخالت تفضلی زد تا بازی با تساوی 2 بر 2 به پایان برسد.

 این تساوی خارج از خانه باعث شد تا پتربورو 40 امتیازی شود و در رده چهارم جدول قرار بگیرد. پورتسموث با کسب 48 امتیاز از 22 بازی صدرنشین است، لوتون‌تاون با 44 امتیاز از 22 بازی دوم است و ساندرلند با 43 امتیاز از 20 بازی در رده سوم قرار دارد. رایان تفضلی که این روزها اخباری درباره حضورش در فولام منتشر شده، برای بیست و دومین بازی پیاپی در ترکیب پتربورو قرار گرفت و 90 دقیقه برای این تیم بازی کرد. تفضلی روی هم 1936 دقیقه در زمین بوده و در طول این 22 بازی، فقط 34 دقیقه حضور در زمین را از دست داده.

تفضلی هم قبل و هم بعد از جام جهانی 2018 امیدوار بود به پیراهن تیم ملی برسد و توسط کی‌روش حضور در اردو را تجربه کند اما این مدافع 196 سانتیمتری هرگز به هدف خود نرسید و در فهرست 35 نفره کارلوس کی‌روش جایی به‌دست نیاورد. 

 

1

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر