فوتبال ایران / شناسه خبر: 91036 / تاریخ انتشار : 1397/9/24 19:10
|

پیکان با من مذاکره نکرده

ایران ورزشی آنلاین / مهدی تارتار ارزیابی خودش را از نتایج پارس جم درنیم فصل اول رقابت های لیگ برتر بیان می‌کند:« نیم فصل برای ما خوب تمام نشد. دو شکست مقابل تراکتورسازی و پرسپولیس باعث شد تا نیم فصل بد تمام شود. البته این را هم بگویم که ما رتبه خوبی در جدول داریم و می‌خواهیم برای نیم فصل بعدی هم خودمان را تقویت کنیم.»

وی در خصوص اینکه چه برنامه‌ای برای تقویت پارس جنوبی دارد، توضیحاتی داد:« ما بازیکنانی می‌خواهیم که متاسفانه با باشگاه هایشان قرار داد دارند، به خاطر همین باید با باشگاه‌هایشان مذاکره کنیم. ما در پست دفاع، هافبک کناری و مهاجم نیاز به تقویت شدن داریم. ما بازیکنان خاصی را مد نظر داریم، اما نمی‌توانیم فعلا نام آنها را بیاوریم.»

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره اینکه همیشه از او به عنوان یکی از گزینه‌های تیم‌های دیگر لیگ برتری یاد می‌شود گفت:«وقتی نتایج خوب باشد طبیعی است که هم مربی و هم بازیکن خواهان داشته باشند. البته ما به باشگاه تعهد داریم و باشگاه در خصوص ما تصمیم گیرنده است.»

تارتار در پاسخ به اینکه آیا از طرف باشگاه پیکان و فولاد با او مذاکره‌ای شده بود، این پاسخ را می‌دهد:«پیکانی‌ها هیچ صحبتی با من نکردند در مورد فولاد هم، چون الان سرمربی دارد درست نیست صحبت کنم.»

تارتار درباره جذب برخی بازیکنان پا به سن گذاشته نیز این واکنش را نشان می‌دهد:« ما هم بازیکن جوان داریم و هم با تجربه همانطور هم گفتم در نیم فصل تغیر و تحولاتی خواهیم داشت.»

9-250

captcha
تازه ها
بیشتر