فوتبال ایران / شناسه خبر: 91014 / تاریخ انتشار : 1397/9/24 17:41
|
گل و پیروزی هم از نارضایتی‌ها نکاست

وقتی کارد به استخوان برزیلی‌ها می‌رسد

هر یک روز که برای این تیم می‌گذرد، زمان ارزشمندی است که می‌تواند صنعت نفت را از برنامه‌های نقل و انتقالاتی‌اش دور کند و سرنوشت این تیم برای نیم فصل بعد را تغییر دهد.

ایران ورزشی آنلاین / واضح‌ترین نتیجه پیروزی صنعت نفت آبادان مقابل سایپا نه ابقای سرجیو بود و نه پایان حواشی و نارضایتی‌ها. این پیروزی اتفاقاً نشان داد که نارضایتی‌ها نسبت به کادر مدیریتی باشگاه صنعت نفت آبادان به اندازه‌ای شدت گرفته که حتی پیروزی این تیم هم نمی‌تواند از حجم نارضایتی‌ها بکاهد. این را می‌شد به راحتی از شعارهایی که از روی سکوها شنیده می‌شد، فهمید.

هواداران صنعت نفت آبادان پیش از شروع بازی، نارضایتی خود از وضعیت موجود را اعلام کرده بودند. شعارها علیه مدیریت باشگاه  با به ثمر رسیدن گل سایپا شدت گرفت و حتی وقتی صنعت نفت هم گل زد، ذره‌ای از آن کم نشد.

علاوه بر شعارهایی که از روی سکوها شنیده می‌شد، هواداران آبادانی با در دست داشتن بنرهای مختلف نارضایتی خود را نسبت به کادر مدیریتی نشان دادند.

همه این‌ها گویای این بود که هواداران صنعت نفت به چیزی جز تغییرات در سطح مدیریتی در باشگاه صنعت نفت راضی نمی‌شوند. این همان چیزی است که حتی فرمانداری هم برای بهبود شرایط این باشگاه توصیه کرده بود و حالا با حجم وسیع نارضایتی‌ها، جدی‌تر از قبل مطرح می‌شود. نکته اما اینجاست که تغییرات مدیریتی در باشگاه صنعت نفت، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که این تغییرات از هیأت مدیره آغاز شود. اعمال تغییر در هیأت مدیره این باشگاه هم نیازمند هماهنگی‌هایی از سوی وزارت نفت است و مراحل اداری خاص خود را می‌طلبد.

تغییر در هیأت مدیره و سپس مدیرعامل که شاید حتی به تغییرات کادرفنی هم منجر شود، پروسه زمان‌بری است که نقل و انتقالات زمستانی را برای صنعت نفت آبادان از همیشه حساس‌تر می‌کند. هر یک روز که برای این تیم می‌گذرد، زمان ارزشمندی است که می‌تواند صنعت نفت را از برنامه‌های نقل و انتقالاتی‌اش دور کند و سرنوشت این تیم برای نیم فصل بعد را تغییر دهد.

 

300 - 11

captcha
تازه ها
بیشتر