فوتبال ایران / شناسه خبر: 90971 / تاریخ انتشار : 1397/9/24 11:37
|
دفاع پرسپولیسی‌ها از فغانی جای سوال دارد

جابر انصاری: بیرانوند به پرسپولیسی‌ها ۴ نشان می‌داد

جابر انصاری حمله تندی به سمت پرسپولیسیثها به خصوص بیرانوند داشته است. انصاری از حرف‌های بیرانوند علیه رحمتی به شدت ناراحت است.

بیرانوند حرف نزدن را خوب یاد بگیرد!

ایران ورزشی آنلاین / از جابر انصاری پرسیده اند که چرا بازیکنان بعد از بازی با پدیده این اندازه ناراحت بوده اند که او این واکنش را نشان داده است:« ناراحت نباشند؟ تیم ما بازی را برده ولی داور گل صد در صد ما را نگرفت. مگر در بازی مقابل تیمی مثل پدیده چقدر موقعیت نصیب حریفان می شود؟ دست کمک داور درد نکند که عذرخواهی کرده اما 3 امتیاز ما را هم بر می گردانند؟ این عذرخواهی به درد ما نمی خورد!»

جابر نسبت به اعتراض پرسپولیسی ها به حرف های مهدی رحمتی نیز این واکنش را دارد:« شنیدم بازیکنان پرسپولیس مصاحبه کرده اند و حرفهایی در مورد رحمتی زده اند. البته  فیلم مصاحبه بیرانوند را دیدم ولی واقعا من جابر انصاری که 4 سال است در استقلال هستم و بیش از 20 گل برای تیمم زده ام و رفت و برگشت به پرسپولیس گل زده ام هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم جواب کاپیتان پرسپولیس را بدهم! بیرانوند حداقل اگر می خواهد در مورد رحمتی حرف بزند اول از سید جلال حسینی که سالها با رحمتی هم بازی بوده اجازه بگیرد و از او سوال کند رحمتی کیست و چه افتخاراتی دارد بعد در موردش مصاحبه کند! او تازه 2 سال است به پرسپولیس آمده بعد در مورد کاپیتان استقلال حرف می‌زند؟ ظاهرا این بنده خدا یادش رفته تا پارسال چه حرفهایی در مورد پرسپولیس می‌زد؟»

انصاری در ادامه حرف هایش با تندی بیشتری به بیرانوند حمله می‌کند:« این بنده خدا مرتب در صفحات مجازی اش به هواداران پرسپولیس عدد 4 نشان می داد و 2 بار هم سر از باشگاه استقلال در آورد. شاهکار او هم مصاحبه اش در مورد هواداران پرسپولیس بود که هنوز وقتی آن فیلم را می بینیم تعجب می کنیم که او با چه رویی در این تیم بازی می کند.این بنده خدا (بیرانوند) به هواداران تیمش گفت ساکت شوید و بعد هم در مصاحبه اش اشاره کرد که شما خواب قهرمانی را هم نمی دیدید حالا بعد از 10 سال برای تان قهرمانی آوردیم وحالا علیه ما حرف هم می زنید؟ همین صحبت نشان می دهد که بیرانوند موقعی که مصاحبه می کند زیاد فکر نمی کند و چندان تعادل ندارد.»

انصاری از دفاع دسته جمعی پرسپولیسی ها از فغانی هم شاکی است:« اکثر بازیکنان پرسپولیس داشتند در مورد آقای فغانی صحبت می کردند و در حمایت از او مصاحبه می کردند. کسی منکر توانایی های آقای فغانی نیست و همه می دانند او بهترین داور ایران است ولی مگر خود آقای فغانی نمی تواند از خودش دفاع کند؟ مگر کسی که در جام جهانی قضاوت کرده می ترسد از خودش دفاع کند؟همین که پرسپولیسی ها از فغانی دفاع می کنند خودش جای سوال دارد.» انصاری حرف هایش را این گونه تمام کرد:« من جواب بقیه دوستان را که از حرف های بازیکنان استقلال ترش کردند را نمی دهم فقط توصیه‌ام به بیرانوند که ادعا می کند بازیکن ملی است این است که ادبیات مصاحبه جلوی دوربین با ادبیات ارسال دایرکت به مردم در صفحات مجازی فرق می کند!من به عنوان کسی که کم صحبت می کنم این توصیه را به بیرانوند می کنم که اگر صحبت کردن بلد نیست حداقل حرف نزدن را خوب یاد بگیرد.»

10-270

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر