فوتبال ایران / شناسه خبر: 90947 / تاریخ انتشار : 1397/9/23 18:28
|
جواب پیروانی به کی‌روش:

چند ماه حقوقش را از هدایتی گرفت و راحت خوابید!

با توجه به خصوصیاتی که از ایشان می‌دانید مگر می‌شود ایشان از چیزی خبر نداشته باشند و این ادعا را داشته باشند و بعد از سه سال آن را بازگو کنند.

کارلوس کی‌روش چندی پیش در گفتگویی مدعی شده بود افشین پیروانی که مدتی مدیر تیم ملی بود، از اعتماد او سوءاستفاده کرده و زمانی که او برای استراحت خواب بوده، هدایتی را در اتاق بازیکنان برده تا زمینه انتقال سیدجلال حسینی و وحید امیری به پرسپولیس را شکل دهند. افشین پیروانی که تماشاگر بازی پرسپولیس – پارس جم بود سکوتش را شکست و در این باره توضیح داد:« برای من همیشه تیم ملی جایگاه والایی دارد. من در این مدت سکوت کردم. سید جلال حسینی الان در پرسپولیس خیلی محبوب است و با اسم و شخصیت سید جلال بازی کردند. نباید بیاییم بازی کنیم و دروغ بگوییم و افترا بزنیم. سیدجلال هیچ وقت با هیچ کس بازی نکرد و نه با کسی قرارداد بست. من زمانی که تیم ملی بودم هیچ وقت شغلم با باشگاه تداخل پیدا نکرد. با تمام وجود در خدمت تیم ملی بودم اما نه به خاطر منافع شخصی و فقط به خاطر عرق ملی که داشتم. آمدند گفتند پیروانی باعث شده که بازیکنان آمده اند پرسپولیس. اصلا در آن زمان چنین چیزی مطرح نبود.»

مدیر سابق تیم ملی و پرسپولیس ادامه داد:« این آقایی که می‌بینید به علت اینکه چندین ماه حقوق خود را دریافت کرد، به اتاقش رفت و خوابید. آقای هدایتی به اردو آمدند و چندین ماه حقوق کی‌روش را پرداخت کردند. وظیفه انسانی ام اجازه نمی‌داد در آن زمان بازیکن به اتاق ببرم و قراردادش را امضا کنم. ولی این را بدانید خارج از تیم ملی هر بازیکنی که در هر سطحی باشد از من بپرسد که به چه تیمی بروم، مطمئن باشید پرسپولیس، بهترین تیم دنیا را می‌گویم!»

پیروانی همچنین گفت:«با توجه به خصوصیاتی که از ایشان می‌دانید مگر می‌شود ایشان از چیزی خبر نداشته باشند و این ادعا را داشته باشند و بعد از سه سال آن را بازگو کنند. همان موقع حقوق چندین ماهش را گرفت و راحت رفت در اتاقش و خوابید. آقای هدایتی همیشه سر شام می‌آمدند و این که می‌گویند من خوابیدم مثل بحث سیدجلال است که به دروغ گفتند ایشان قرارداد می‌خواسته است. عزت و اعتبار پرسپولیس به تماشاگرانش است و این را بدانید هیچ تیمی مثل پرسپولیس نیست.»

3-350

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر