فوتبال ایران / شناسه خبر: 90897 / تاریخ انتشار : 1397/9/22 18:52
|

یحیی گل محمدی سرمربی پدیده با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با استقلال درباره این مسابقه گفت: انتظار داشتیم یک بازی جذاب و زیبا و پر گل داشته باشیم اما نبود. دو تیم تمرکز دفاعی بیشتری داشتند و گل نخوردن برای هر دو تیم بسیار مهم بود و همین مساله باعث شد موقعیت های زیادی ایجاد نشود. گرفتن یک امتیاز از استقلال در این ورزشگاه و برابر هواداران ارزشمند بود. بازیکنان ما خیلی زحمت کشیدند و تمرکز خوبی داشتند تا موقعیت به حریف ندهیم. از نتیجه ای که گرفتیم راضی هستم اما از شکل کل بازی که جذاب نبود، راضی نیستم. در هر صورت به بازیکنانم برای نیم فصل سختی که داشتیم و 31 امتیاز گرفتیم، تبریک می گویم. با تمام مشکلات و محدودیت ها و امکانات کمی که داریم، کار سختی بود. از بازیکنان و هواداران تشکر می کنم. هواداران امروز به ما دلگرمی دادند و توانستند با حضور خود از تیم ما حمایت کنند.

گل محمدی در پاسخ به سوالی درباره عملکرد این تیم در نقل و انتقالات گفت: عملکرد بازیکنان در نیم فصل اول خیلی خوب بود. در یکی دو پست باید خود را تقویت کنیم و بازیکن جذب کنیم اما این موضوع به بودجه باشگاه ارتباط دارد و این موضوع در کل به مباحث مالی باشگاه مربوط است و اگر بودجه باشد، بازیکن خوب اضافه می شود اما احتیاج به بازیکن خاصی نداریم. در ادامه البته تیم خود را آنالیز می کنیم تا ببینیم در چه پستی بازیکن نیاز داریم.

یحیی گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که پدیده در نیم فصل مانند فصل های گذشته نتیجه گرفته و آیا این روند با مشکلات ادامه دارد، بیان کرد: این نتایج حاصل تلاش همه مجموعه پدیده و خصوصا بازیکنانی بود که توانستند 31 امتیاز کسب کنند. انگیزه های بازیکنان دلیل اصلی این اتفاق است و آنها برای پیشرفت تلاش می کنند تا خود را به عنوان بازیکن بزرگ و در حد تیم ملی معرفی کنند. یک همت و اراده برای پیشرفت تیم وجود دارد. نمی دانم کی این اتفاق رخ می دهد اما احتمالا یک بخش خصوصی این تیم را دست بگیرد. خبرهایی هست اما دقیق آن را نمی دانم. در ادامه ما به حمایت نیاز داریم و باید خودمان را  برای نیم فصل دوم آماده کنیم. فرصت خوبی حدود 50 روز داریم تا نقاط ضعف و قوت خود را ترمیم کنیم و باید از این فرصت استفاده کنیم.

سرمربی پدیده در پاسخ به این سوال که تیم شما شبیه به استقلال خوزستان است و آیا می توانید مانند این تیم قهرمان شوید، گفت: قهرمان شدن یک سری امکانات می خواهد. باید چیزهایی داشته باشیم که دیگران نداشته باشند. ما مشکلات مالی زیادی داریم و قهرمان شدن کار راحتی نیست. ما در هر صورت باشگاهی هستیم که سخت تلاش می کنیم تا سه امتیاز هر بازی را به دست بیاوریم. باید واقع بین باشیم که قهرمان شدن کار راحتی نیست و امکانات می خواهد. ما از این امکانات محروم هستیم و باید سرمایه گذاری زیادی داشته باشیم. این سرمایه گذاری باعث ایجاد شخصیت در جمع بازیکنان می شود تا آنها به قهرمانی فکر کنند. ما هنوز به این مرحله نرسیده ایم اما چیزی که مشخص است اینکه ما آرزوهای بزرگی در سر داریم و برای رسیدن به این آرزوها تلاش می‌کنیم.

یحیی گل‌محمدی درباره اعتراض خلعتبری بعد از تعویض گفت: او می‌خواهد بیشتر کمک کند و بازیکن متفکر تیم ماست. 

 

captcha
تازه ها
بیشتر