فوتبال ایران / شناسه خبر: 90827 / تاریخ انتشار : 1397/9/21 16:21
|
حاشیه‌های تازه در تیم پرحاشیه

صنعت نفت همین دودستگی را کم داشت

مسئولان صنعت‌نفت و پائولو سرجیو سرمربی پرتغالی تیم آبادانی چه تمهیداتی را در نظر می‌گیرند تا مشکلات حل شود و زردپوشان در نیم فصل دوم نتایج بهتری کسب کنند.

دودستگی در تیم پرحاشیه صنعت‌نفت آبادان

مدت‌هاست که صنعت‌نفت آبادان دچار یک سری مسائل حاشیه‌ای شده که همین اتفاق به تیم ضربه زده. این حاشیه‌ها نه تنها کم نشد، بلکه هر روز بیشتر و بیشتر هم شد. با این شرایط، هواداران به دنبال این بودند که با شعارهای خود و البته ملاقات با امام جمعه آبادان، تغییری در مدیریت باشگاه ایجاد کنند تا بلکه بخشی از مشکلات حل شود اما این اتفاق هم نیفتاد. حالا در روزهایی که به نظر می‌رسید آرامش کم‌کم دارد به تیم برمی‌گردد، شنیده می‌شود بازیکنان صنعت‌نفت آبادان دو دسته شدند و شرایط سختی در تیم ایجاد کردند. گفته می‌شود بازیکنان این دو دسته، با هم حتی صحبت هم نمی‌کنند که این مساله در کنار همه حاشیه‌های که صنعت‌نفت آبادان داشت، حالا نگرانی‌های جدیدی برای هواداران ایجاد کرده.

 

خیلی وقت است که هواداران صنعت‌نفت آبادان خواستار تغییر هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه شدند اما نه تنها شعارهای آنها بلکه ملاقات با مقامات هم نتوانست این تغییر را ایجاد کند. با این شرایط، هواداران سعی کردند سکوت کنند تا بلکه صنعت‌نفت با آرامش به روزهای خوبش برگردد. آنها هر لحظه انتظار خبرهای خوب داشتند اما نه تنها از اتفاقات خوب خبری نشده، بلکه خبرهای عجیبی هم به گوش می‌رسد.

در روزهایی که صنعت‌نفت آبادان شرایط خوبی ندارد، حالا شنیده می‌شود در بین بازیکنان این تیم دودستگی عجیبی به وجود آمده. در یک طرف تعدادی بازیکنان باتجربه که اکثر آنها تازه‌وارد هستند، حضور دارند و در طرف دیگر بازیکنانی که پیش از این فصل هم در صنعت‌نفت آبادان حضور داشتند. این دودستگی خیلی وقت است به وجود آمده اما حالا ظاهرا کار به جایی رسیده که بازیکنان موردنظر با هم حتی صحبت هم نمی‌کنند. این رفتار عجیب هم باعث شده تمرینات به شکل عجیبی برگزار و پائولو سرجیو سردرگم شود. با این شرایط، بدون شک ارنج تیم برای بازی هفته پانزدهم مقابل سایپا خیلی سخت خواهد شد.

اگر از دو دسته موردنظر هم بازیکن انتخاب شود، احتمالا شرایط بازی عجیب خواهد شد چون ممکن است بازیکنانی که با هم در ارتباط نیستند و به اصطلاح در دسته‌های متفاوت قرار گرفتند به همدیگر پاس ندهند و باعث ایجاد مشکل در بازی شوند. به هر حال، این روزها پائولو سرجیو در کنار تمام مشکلاتی که دارد، حالا باید به فکر حل این مشکل هم باشد. البته یکی دیگر از مشکلات عجیب صنعت‌نفت آبادان، مقاومت عجیب و شدید سرجیو در رابطه با اضافه شدن مربی جدید است. در کنار او، پرکاس به عنوان کمک مربی حضور داشت که او به تیم‌های پایه منتقل شد. سرجیو حالا تمام کارهای تیم را به تنهایی انجام می‌دهد. او به جز مربی دروازه‌بان‌ها، کمک دیگری ندارد و از آنالیز تا بدنسازی تیم و مسائل فنی را خودش به تنهایی انجام می‌دهد.

گفته می‌شود باشگاه از پائولو سرجیو خواسته که یک دستیار به کادرفنی اضافه کند اما او با این مساله مخالفت کرده. دلیل این اتفاق مشخص نیست اما ظاهرا او به خاطر یک سری حرف و حدیث که شنیده، علاقه‌ای به اضافه کردن دستیار بومی ندارد و به همین دلیل هم پرکاس را از کادرفنی تیمش کنار گذاشت. به هر حال این اتفاقات و البته شرایط نه چندان خوب تیم در جدول رده‌بندی، باعث شد برخی از بازیکنان به بهانه‌های مختلف به دنبال جدایی باشند. مثلا اکبر ایمانی به تازگی مشکلات روحی همسرش را بهانه کرد تا از این تیم جدا شود و به تیم دیگری (که ظاهرا مشخص هم هست) برود.

ظاهرا به جز ایمانی، 2، 3 بازیکن دیگر هم به دنبال جدایی هستند. اگر این بازیکنان از صنعت‌نفت آبادان جدا شوند، این تیم بدون شک شرایط بدتری پیدا خواهد کرد. چراکه جذب بازیکن جدید و باکیفیت در نیم فصل دوم سخت خواهد بود. ضمن اینکه صنعت‌نفت در همین شرایط هم به دنبال جذب یک مهاجم و مدافع وسط بود تا مشکلاتش را کمتر کند که حاشیه‌های این تیم بدون شک باعث می‌شود هیچ بازیکنی رغبتی به حضور در صنعت‌نفت‌ آبادان پیدا نکند. با این شرایط به نظر می‌رسد تیم صنعت‌نفت آبادان که این روزها بیش از هر زمانی درگیر مسائل حاشیه‌ای است، اگر نتواند مشکلاتش را حل کند، بدون شک در نیم فصل دوم شرایط بدتری پیدا خواهد کرد که می‌تواند این تیم را به سقوط نزدیک کند. باید دید با این شرایط، مسئولان صنعت‌نفت و پائولو سرجیو سرمربی پرتغالی تیم آبادانی چه تمهیداتی را در نظر می‌گیرند تا مشکلات حل شود و زردپوشان در نیم فصل دوم نتایج بهتری کسب کنند.

1-9

captcha
تازه ها
بیشتر