ورزش ایران / شناسه خبر: 90825 / تاریخ انتشار : 1397/9/21 15:40
|

انتخابات هیات وزنه‌برداری خراسان شمالی هم باطل شد

مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری خراسان شمالی بخاطر تخلفات صورت گرفته در آن باطل اعلام شد و قرار است دوباره پروسه ثبت نام از کاندیداها و برگزاری انتخابات انجام شود.

ایران ورزشی آنلاین /انتخابات هیات وزنه‌برداری خراسان شمالی هم باطل شد

ایران ورزشی - مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری خراسان شمالی بخاطر تخلفات صورت گرفته در آن باطل اعلام شد و قرار است دوباره پروسه ثبت نام از کاندیداها و برگزاری انتخابات انجام شود.

مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری خراسان شمالی 26 اردیبهشت 97  با حضور علی مرادی رییس فدراسیون وزنه‌برداری برگزارشد و در حالی که برخی از قدیمی‌های این استان نسبت به نوع و نحوه برگزاری این مجمع اعتراض جدی و گلایه داشتند، اما در نهایت حسین محراب  به عنوان رییس جدید این مجموعه انتخاب شد. حالا پس از گذشت چند ماه با محرز شدن تخلفات صورت گرفته  انتخابات این هیات باطل اعلام شد و قرار است دوباره برای ثبت نام کاندیداها فراخوان داده شود. به این ترتیب تعداد هیات های وزنه برداری بدون رییس کشور به عدد 9 رسیده است چرا که سه هیات، انتخاباتشان باطل شده است و شش هیات هم بدون رییس هستند و انتخاباتشان هنوز برگزار نشده است.

بروحی: بخاطر سهلانگاری در اطلاع رسانی مجمع باطل شد

 محمد بروحی، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی در مورد علت ابطال انتخابات هیات وزنه برداری خراسان شمالی می‌گوید:«چند ماه پیش مجمع انتخاباتی با حضور رییس فدراسیون وزنه‌برداری در خراسان شمالی برگزار شد، اما یک نفر از دوستان عضو رای دهنده که نماینده مربیان بود، به نشانه اعتراض در مجمع شرکت نکرد و بعد هم نسبت به انتخابات به وزارت ورزش و فدراسیون شکایت شد که بازرسی وزارت ورزش به این ماجرا ورود کرد. از این رو از ما درباره چگونگی برگزاری مجمع سوال کردند که ما هم پاسخ دادیم.  چون استان ما کوچک است، سه ، چهار روز بیشتر فرصت اطلاع رسانی برگزاری مجمع را نداشتیم اما اعلام کردند قانون مجمع این است که باید 10 روز قبل، اطلاع رسانی انجام می شد و این مجمع به این دلیل  و شکایتی که شده وجاهت ندارد و باید دوباره فراخوان برای ثبت نام بزنیم تا عدالت رعایت شود.»

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی ادامه می‌دهد:«در جلسه معاونان اداره کل ورزش و جوانان استانها با آقایان داورزنی و اسبقیان، گلایه ای هم از فدراسیون وزنه برداری و آقای مرادی داشتند و گفتند انتخابات را سریع تر برگزار کنیم که ما هم همین کار را داریم انجام می دهیم و شنبه  فراخوان آن را در روزنامه های سراسری منتشر می کنیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر