فوتبال ایران / شناسه خبر: 90602 / تاریخ انتشار : 1397/9/18 12:45
|
دروازه‌بان ما مقابل پدیده مشخص نیست

نامداری: شفر به خاطر جام ملت‌ها به حسینی بازی داد

افشای دلیل بازی کردن حسینی مقابل سپیدرود

ایران ورزشی آنلاین / نامداری ازبرنامه ریزی استقلال برای پیروزی درچهار بازی آخر لیگ پرده برمی‌دارد:«برنامه‌ریزی ما به شکلی است که از چهار بازی آخر ۱۲ امتیاز بگیریم که تا الان ۹ امتیاز آن محقق شده است.» چرا حسینی به یکباره درچارچوب دروازه استقلال قرارگرفت؟ نامداری به این سوال پاسخ داده است:« بازی کردن حسینی ماجرای خاصی ندارد، من باز هم تأکید می‌کنم که وظیفه من تمرین دادن دروازه‌بانان استقلال است، ضمن آنکه دوست دارم گلرها بهترین شرایط را داشته باشند که خوشبختانه هر کدام بازی می‌کنند عملکرد خوبی داشته‌اند. تصمیم‌گیرنده نهایی در مورد این موضوع، فقط و فقط سرمربی و شخص آقای شفر است و من تنها یک گزارش هفتگی در مورد عملکرد گلرها به آنها می‌دهم. در طول هفته هم جلساتی را برگزار می‌کنیم و در آنجا خود سرمربی تصمیم می‌گیرد که بهتر است چه دروازه‌بانی بازی کند.»

نامداری با تأکید بر اینکه رحمتی بهترین رکورد دوران فوتبال خودش را در این فصل با ثبت هشت کلین‌شیت در یازده بازی به نمایش گذاشته است، گفت:«ما دو دروازه‌بان خوب داریم که یکی از آنها گلر اول است و یکی گلر دوم، و طبیعتا فقط یک دروازه‌بان می‌تواند بازی کند، مهدی رحمتی یکی از بهترین‌هاست و حسینی هم ملی‌پوش است و شانس رفتن به جام ملتها را دارد. به هر حال سرمربی تیم باید شرایط را مدیریت کند که حسینی شانس تیم ملی را از دست ندهد و رحمتی هم روی فرم بماند. در نهایت همانطور که گفتم شفر این مسائل را مدیریت می‌کند.»

وی در پاسخ به این سوال که درست است حسینی برای از دست ندادن شانس حضور در جام ملتها در ترکیب آبی‌پوشان به میدان رفته است، گفت:«قطعا شفر به همه شرایط نگاه کلی می‌کند و بازی کردن یک بازیکن چند دلیل دارد، یکی از دلایل بازی کردن حسینی هم همین نزدیکی مسابقات جام ملتهای آسیا است که شفر باید پشت دروازه‌بان ملی‌پوش تیمش بایستد و همانطور که تأکید کردم، دلایل دیگری هم وجود دارد.»

به این ترتیب آیا دروازه بان استقلال مقابل پدیده مشخص خواهد بود؟ نامداری می‌گوید:«هنوز چیزی مشخص نیست و این موضوع به تمرینات طول هفته برمی‌گردد.» 

10-390

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر