ورزش جهان / شناسه خبر: 90596 / تاریخ انتشار : 1397/9/18 00:26
|

امری: ویدیو گاز خنده تاثیری روی آرسنال ندارد

آرسنال شنبه موفق شد هادرزفیلد را با یک گل شکست دهد و تعداد بازی‌های متوالی بدون شکستش را به 21 برساند. انتظار می‌رفت آرسنال مقابل این تیم پایین جدولی کار آسانی داشته باشد، ولی بازی تا دقیقه 83 با تساوی بدون گل پیش رفت.

امری بازی را با سه هافبک دفاعی (ژاکا، توریرا و گندوزی) شروع کرد و آرسنال با این ترکیب عجیب در نیمه اول چندان موفق نبود، هرچند لاکازت و اوبامیانگ هرکدام یک بار فرصت عالی گل داشتند.

او در شروع نیمه دوم مخیتاریان و ایووبی، دو هافبک تهاجمی‌اش را به زمین فرستاد تا حملات آرسنال بیشتر شود. فشار میزبان سرانجام در دقیقه 83 نتیجه داد و سانتر گندوزی و پاس به عقب اوبامیانگ را توریرا با یک ضربه برگردان زیبا از فاصله نزدیک به گل پیروزی تبدیل کرد. آرسنال با این برد 34 امتیازی شد و با لیورپول صدرنشین 8 امتیاز فاصله دارد.

بحران در خط دفاع آرسنال

در روزهای گذشته ویدیویی از بازیکنان آرسنال منتشر شده که در شروع فصل در حال مصرف گاز خنده بودند. امری در کنفرانس مطبوعاتی در واکنش به این اتفاق گفت: «شما درباره مشکلی خارج از اینجا صحبت می‌کنید. ما داخل باشگاه درباره آن صحبت خواهیم کرد و فکر نمی‌کنم تمرکز ما را به هم بزند.»

آرسنال در بازی با منچستریونایتد هلدینگ را به دلیل مصدومیت زانو از دست داد و در این بازی هم موستافی مصدوم شد. همچنین سوکراتس کارت زرد گرفت تا بازی هفته آینده مقابل ساوتهمپتون را از دست بدهد، ولی امری گفت که نگران نیست و می‌تواند روی بازگشت مونرئال و کوچیلنی حساب کند.

بیشتر بخوانید:

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر