ورزش جهان / شناسه خبر: 90592 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 23:20
|
منچستریونایتد 4 - فولام یک

تفاضل منچستر سرانجام مثبت شد!

تفاضل منچستر سرانجام مثبت شد!

منچستریونایتد موفق شد فولام را 4 بر یک شکست دهد و پس از 4 بازی بدون برد در لیگ برتر به سه امتیاز برسد. این برد پرگل همچنین به منچستر کمک کرد که به رده ششم صعود کند و تفاضلش را که منفی بود، مثبت کند.

مورینیو برای دومین بازی متوالی پوگبا را روی نیمکت قرار داده بود، ولی مقابل فولام که با آمدن رانیری متحول شده، خیلی زود به گل رسید. اشلی یانگ که به ترکیب منچستر برگشته بود، در دقیقه 13 با شوتی سنگین از زاویه تقریبا بسته دروازه فولام را باز کرد. خوان ماتا و لوکاکو پیش از پایان نیمه اول دو گل دیگر برای یونایتد زدند تا خیال مورینیو برای پیروزی راحت شود.

فولام در دقیقه 67 از روی نقطه پنالتی یک گل زد، ولی بعد از آن ده نفره شد تا رشفورد در آخرین دقایق گل چهارم منچستر را بزند.

مورینیو که تیمش با این برد 26 امتیازی شد، بعد از بازی گفت: «در نیمه اول بسیار هجومی، قدرتمندانه و با حرارت بازی کردیم و هیچ فرصتی برای گلزنی به فولام ندادیم. اتفاقات نیمه دوم تقصر کلودیو رانیری بود زیرا او با دو تعویض شرایط تیمش را بهبود بخشیده و مشکلاتی که در نیمه اول وجود نداشت را ایجاد کرد. البته در نیمه دوم برخی از بازیکنان ما خسته بودند و همین عامل باعث شد به خوبی نیمه نخست بازی نکنیم. ما بدون توپ خیلی خوب پرس کرده و اجازه ندادیم میتروویچ به دروازه ما نزدیک شود و همچنین وقتی هم توپ را در اختیار داشتیم بسیار خوب و تکضرب بازی کردیم.»

منچستر پس از بازی تشریفاتی چهارشنبه مقابل والنسیا در لیگ قهرمانان، شنبه بازی سختی در آنفیلد مقابل لیورپول دارد.

بیشتر بخوانید:

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر