ورزش جهان / شناسه خبر: 90591 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 23:05
|

اولین شکست سیتی؛ هدیه چلسی به مدعیان

چلسی با وجود نتایج ضعیف هفته‌های اخیر مقابل منچسترسیتی نمایش خوبی داشت و توانست اولین باخت این فصل لیگ برتر را به تیم گواردیولا تحمیل کند. پیروزی دو بر صفر چلسی علاوه بر این تیم سایر مدعیان مثل لیورپول و آرسنال را هم خوشحال می‌کند که فاصله‌شان با سیتی کمتر شد.

بازی با برتری سیتی شروع شد و استرلینگ و سانه در نیمه اول فرصت‌های خوبی داشتند، ولی چلسی توانست مقاومت کند و در دقیقه 45 با اولین حمله به گل برسد. ادن هازار که طبق معمول بازی‌های بزرگ در نوک حمله بازی می‌کرد، پاسی عرضی به روی نقطه پنالتی فرستاد که کانته زودتر از همه به توپ رسید و آن را به زیر طاق کوبید.

چلسی در نیمه دوم توانست بازی را تا حدودی به تعادل بکشاند و از فشار سیتی کمتر شد. گواردیولا با اضافه کردن گابریل ژسوس و گوندوگان به جای سانه و سیلوا سعی کرد به گل تساوی برسد، ولی چلسی با دفاع فشرده کمتر فرصتی به حریف داد.  میزبان در نیمه دوم هم فرصت‌طلب بود و روی کرنری که در دقیقه 78 به دست آورد با ضربه سر داوید لوئیز به گل دوم رسید.

---

چلسی با این برد 34 امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر رده سوم را از آرسنال پس گرفت. سیتی هم در امتیاز 41 باقی ماند و با یک امتیاز کمتر از لیورپول در رده دوم قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر