فوتبال ایران / شناسه خبر: 90590 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 19:12
|
باشگاه پرسپولیس: امنیت نباشد از هتل خارج نمی شویم

حمله به اتوبوس پرسپولیس با سنگ دو کیلویی

باشگاه پرسپولیس در جلسه هماهنگی که امشب انجام می‌شود از عوامل بازی و نیروی انتظامی می‌خواهد تامین امنیت جانی تیم فوتبال پرسپولیس را در ورزشگاه و مادامی که در اصفهان حضور داریم تضمین کند.

از ابتدا هم مشخص بود سفر پرسپولیس به اصفهان با توجه به حساسیت بازی فردا و حاشیه هایی که ایجاد شده می تواند پر از صحنه های غیر طبیعی و غیر قابل پیش بینی باشد.

بر همین اساس اتوبوس پرسپولیس در مسیر هتل  و از فرودگاه اصفهان تا شاهین شهر  مورد حمله قرار گرفت و شیشه های دو طرف اتوبوس شکسته شد.نیک سیرت مترجم برانکو می گوید:«متاسفانه اتفاق بدی در مسیر هتل افتاد و اتبوس ما را مورد حمله قرار داند.باور کنید دو تا سنگ که وزن شان به دو کلیو می رسید به طرف اتوبوس ما پرتاب کردند و شیشه ها را شکستند.یکی از سنگ ها به شیشه کنار من خورد که ردیف سوم نشسته بودم و سنگ دیگر به شیشه کنار سیدجلال برخورد کرد.البته خوش شانس بودیم که شیشه ها دوجداره بود و اتفاق بدی نیفتاد اما واقعا همه شوکه ایم.»

نیک سیرت در حالی که با خبرنگار ایران ورزشی مشغول صحبت بود گفت:« الان نیم ساعت است که به هتل رسیده ای م و نمی توانیم به خاطر ازدهام هواداران وادر هتل شویم.متاسفانه هنوز نتوانسته اند نظم را برقرار کنند.»

نیک سیرت در حال صحبت بود که به یکباره شرایط حضور اعضای تیم پرسپولیس در هتل فراهم شد.در عین حال پندار خمارلو مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت:«متاسفانه پس از خروج از فرودگاه در مسیر هتل با حمله افرادی روبرو شدیم که مشخصا از تیم سپاهان حمایت می‌کردند. در فاصله چند دقیقه دو سنگ به شیشه‌های اتوبوس بر خورد کرد که یکی از آنها به شیشه ای خورد که در کنار سید جلال حسینی کاپیتان ما بود. خوشبختانه دو جداره بودن شیشه از فاجعه جلوگیری کرد ولی تمام اعضای تیم به شدت نگران شرایط خود برای بازی فردا هستند.

وی ادامه داد: «قطعا ما این مساله را به حساب مردم خوب اصفهان و همه مردم سپاهان نمی‌گذاریم ولی تجربه‌های ما از موارد مشابه می‌گوید در صورتی که اقدام موثری صورت نگیرد فردا شرایط بسیار بدی حاکم خواهد شد. بر همین اساس باشگاه پرسپولیس در جلسه هماهنگی که امشب انجام می‌شود از عوامل بازی و نیروی انتظامی می‌خواهد تامین امنیت جانی تیم فوتبال پرسپولیس را در ورزشگاه و مادامی که در اصفهان حضور داریم تضمین کند.»

خمارلو گفت:«اگر این تضمین وجود نداشته باشد ما فردا( یکشنبه) برای بازی از هتل خارج نخواهیم شد. برای ما امنیت جان بازیکنانمان و تمام اعضای تیم در اولویت اول و مقدم بر نتیجه این مسابقه است. اگر بازی به دلیل مسایل امنیتی برگزار نشود، مسوولیت آن هم برای ما نخواهد بود.فوتبال در هیچ شرایطی ارزش ندارد که جان آدم‌ها به خطر بیفتد. فوتبال برای لذت مردم و رقابت عادلانه است. کری‌ها همیشه وجود دارد ولی این مسایل اصلا قابل قبول نیست.این بار در شهر بودیم که چنین شد و شیشه اتوبوس مانع از یک فاجعه شد. چه کسی می‌داند فردا چه چیزی انتظار ما را می‌کشد.»

3-270

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر