فوتبال ایران / شناسه خبر: 90588 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 18:51
|
بعد از گلزنی در دو بازی هفته قبل

زوج ایرانی ترابزون ده دقیقه هم بازی نکردند!

در روز برد سه بر سفر ترابزون اسپور مقابل قونیه اسپور وحید امیری از دقیقه 84 و مجید حسینی از دقیقه 87 وارد میدان شدند.

برد قاطع ترابزون اسپور

با اینکه مجدی حسینی و وحید امیری در دو بازی سوپرلیگ و جام حذفی ترابزون موفق به گلزنی شده بودند امروز باز تیم شان را از روی نیمکت شروع کردند.

در ادامه مسابقات روز اول هفته پانزدهم سوپر لیگ ترکیه، تیم ترابزون اسپور که سید مجید حسینی و وحید امیری را مثل دو دیدار اخیرش جزو نیمکت‌نشینان داشت، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز(شنبه) در ورزشگاه سنول گونش به مصاف تیم رده هشتمی قونیه اسپور رفت.

یاران حسینی و امیری که در دو هفته اخیر سوپر لیگ ترکیه به برتری رسیده و در جام حذفی به تساوی دست یافته بودند، امروز هم به این روند شکست‌ناپذیری ادامه دادند و موفق شدند با نتیجه ۳ بر صفر قونیه اسپور را مغلوب کنند تا ۲۵ امتیازی شوند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به بشکیتاش، در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرند.

وحید امیری که در هفته گذشته سوپر لیگ ترکیه موفق به گلزنی مقابل کایزری اسپور شده بود، در دیدار امروز از دقیقه ۸۴ وارد زمین شد که حضورش در ترکیب موجب شد تا پایان مسابقه حملات دیگری هم داشته باشند و یک گل دیگر بزنند.

سید مجید حسینی هم که در دیدار اخیر جام حذفی توانسته بود گلزنی کند، در دیدار خانگی امروز مقابل قونیه اسپور به‌عنوان آخرین تعویضی ترابزون اسپور از دقیقه ۸۷ به زمین رفت.

3-670

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر