فوتبال ایران / شناسه خبر: 90584 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 18:22
|

الحاجی گرو شاگرد قلعه‌نویی می‌شود؟

شنیده می‌شود گرو مذاکراتی با باشگاه سپاهان و امیر قلعه‌نویی داشته و سرمربی طلایی‌پوشان اصفهانی به شدت به جذب این مهاجم از استقلال علاقه‌مند است.

ایران ورزشی آنلاین / الحاجی گرو از زمان پیوستنش به استقلال تهران و در حالی که نیم‌فصل اول لیگ برتر رو به پایان است، هنوز نتوانسته موفقیت چندانی به دست بیاورد و طبق شنیده‌ها جدایی این بازیکن از استقلال در نیم‌فصل قطعی است. هر چند که هربار حرف از جدایی او از استقلال به میان آمده، در کنارش تأکید شده که شفر همچنان به او اعتقاد دارد اما ظاهراً شفر هم برای اینکه جایگاه خود را در میان هواداران از دست ندهد، چاره‌ای ندارد جز اینکه از خیر گرو بگذرد.

در این میان شنیده می‌شود گرو مذاکراتی با باشگاه سپاهان و امیر قلعه‌نویی داشته و سرمربی طلایی‌پوشان اصفهانی به شدت به جذب این مهاجم از استقلال علاقه‌مند است.

قلعه‌نویی پیش از این سابقه این را داشته که بازیکنانی که در تیم‌های دیگر عملکرد خوبی نداشته‌اند را طوری به کار گرفته که بیشترین بهره را از آن ها برده است. حالا هم احتمالاً معتقد است که می‌تواند گرو را به بازیکنی که مورد نیازش هست تبدیل کند.

هرچند که عملکرد این بازیکن در نیم فصل اول در استقلال، امید چندانی به دگرگونی‌اش باقی نگذاشته است و معلوم نیست آیا قلعه‌نویی حاضر می شود درباره او چنین ریسکی کند؟

 

160 - 11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر