ورزش جهان / شناسه خبر: 90577 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 18:03
|

صدرنشینی موقت لیورپول با هت‌تریک صلاح

لیورپول در اولین بازی هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس موفق شد در خانه بورنموث به برد قاطعانه 4 بر صفر برسد و به صدر جدول برسد. لیورپول با این برد 42 امتیازی شد و حداقل تا پایان بازی امشب چلسی و منچسترسیتی صدرنشین خواهد بود.

بازی در نیمه اول نزدیک بود، ولی لیورپول توانست به لطف گل دقیقه 25 صلاح با برتری به رختکن برود. او موفق شد ریباند شوت فیرمینو را وارد دروازه میزبان کند، هرچند تصاویر آهسته نشان داد که او در موقعیت آفساید بوده و کمک‌داور متوجه نشده.

صلاح ده گله شد

لیورپول در شروع نیمه دوم خیلی زود توسط گلزن مصری به گل دوم رسید تا امید بورنموث برای جبران تقریبا از بین برود. استیو کوک، بازیکن بورنموث در دقیقه 68 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و در دقیقه 77 صلاح موفق شد گل سومش در این بازی را بزند. صلاح با زدن این سه گل ده گله شد و در کنار اوبامیانگ، مهاجم آرسنال در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار گرفت.

---

جیمز میلنر که در این بازی به عنوان مدافع راست بازی می‌کرد، درباره بازی گفت: «این بهترین نمایش فصل ما نبود، ولی توانستیم مقابل دروازه موثر باشیم. مو درخشان بود و توانستیم دروازه‌مان را بسته نگه داریم. این هفته دوب ازی سخت خارج از خانه داشتیم و توانستیم در هر دو بازی موفق شویم.»

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر