فوتبال ایران / شناسه خبر: 90576 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 18:08
|
این تیم برای قهرمانی یک اشاره می خواهد

چهره‌های روی نیمکت استقلال را ببینید!

استقلال با این داشته‌ها، فرصت تقویت در نیم فصل را هم پیش رو دارد و شفر با کمی درایت و تیزهوشی می‌تواند تیمی برای رسیدن به قهرمانی در نیم فصل دوم بسازد.

ایران ورزشی آنلاین / تصویر نیمکت پرستاره استقلال، بعد از پیروزی 5 بر صفر، یکی از جالب‌ترین و پربحث‌ترین تصاویری است که از هفته چهاردهم لیگ فوتبال به جای مانده است. در روزهایی که نیمکت خالی از بازیکن پرسپولیس دست به دست می‌شود و برانکو تنها با 9 بازیکن اصلی‌اش در مسابقات حساس حاضر می‌شود، نیمکت استقلال کلکسیونی است از ستاره‌های جوان و با تجربه.

شفر در بازی مقابل سپیدرود، مهدی رحمتی، خسرو حیدری، پژمان منتظری و مرتضی تبریزی با تجربه را روی نیمکت در اختیار داشت.

از سوی دیگر، بازیکنان جوانی مانند قائدی، صیادمنش و آذری، در کنار تیموری و محمدی مهر تازه‌وارد در اختیار شفر بودند تا استقلال نیمکتی پر مهره در اختیار داشته باشد.

بازیکنانی که هرکدام می‌توانند در حکم یک ناجی برای شفر و تیمش باشند و استقلال را نجات دهند. فقط اگر شفر بخواهد و برنامه درستی برای استفاده از آن‌ها در سر داشته باشد.

---

نکته جالب اینکه تصویر این نیمکت پرمهره در حالی منتشر شده که استقلالی‌ها از ابتدای فصل بارها و بارها نتایج ضعیف تیم را به حساب دست‌های خالی شفر می‌گذاشتند و جدایی مهره‌های تأثیرگذاری چون تیام و جباروف. این در حالی است که همان موقع هم بسیاری از منتقدان بودند که بارها و بارها تأکید داشتند استقلال به هیچ عنوان تیم بی مهره‌ای نیست.

حالا که استقلال کم کم از روزهای بحرانی‌اش فاصله گرفته و در مسیر موفقیت و نتیجه‌گیری قرار گرفته است، مهره‌های این تیم و پتانسیلی که در استقلال نهفته است، خود را کم کم نشان می‌دهد.  

استقلال با این داشته‌ها، فرصت تقویت در نیم فصل را هم پیش رو دارد و شفر با کمی درایت و تیزهوشی می‌تواند تیمی برای رسیدن به قهرمانی در نیم فصل دوم بسازد و انتظاری که تا کنون نتوانسته برای هواداران برآورده کند را بالاخره در نیم فصل دوم به بار بنشاند.

 

300 - 11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر