فوتبال ایران / شناسه خبر: 90549 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 16:01
|

بسته خبری لژیونرها / نیمکت نشینی و شکست

بیشتر لژیونرهای ایرانی یا در ترکیب تیم هایشان نبودند یا تیم هایشان شکست خوردند.

احمدزاده باز هم بیرون

در چارچوب هفته هجدهم اکسترا کلاسای لهستان بامداد شنبه اشلانسک وروتسلاو میهمان لخ پوزنان بود و با شکست 2 بر صفر مواجه  شد.عجیب اینکه فرشاد احمدزاده در این بازی نیز همانند هفته‌های اخیر نیمکت‌نشین بود.اشلانسک وروتسلاو در جدول رده‌بندی 16 تیمی اکسترا کلاسای لهستان با اندوخته 17 امتیازی رتبه سیزدهم را در اختیار دارد.

باخت بروژ بدون کاوه

در دیدار آغازین هفته هجدهم ژوپیر لیگ بلژیک یاران کاوه رضایی در دیدار با واسلند بورن نتوانستند نتیجه بگیرند و با وجود اینکه تا دقیقه ۷۵ با تک گل رود فورمر پیش بودند، در پایان با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند تا ۳۴ امتیازی و در رده دوم جدول بمانند و نتوانند به یک امتیازی خنک صدرنشین برسند.

کاوه رضایی که در این فصل هشت بازی برای کلوب بروژ انجام داده و یک گل به ثمر رسانده، بعد از دو بازی نیمکت‌نشینی متوالی مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا و استاندارد لیژ در ژوپیر لیگ بلژیک، به علت مصدومیت در تمرینات تیمش در مسابقه مقابل واسلند بورن حضور نداشت.

آپوئل مهاجم می گیرد

سایت رادیو ورزش یونان نوشت این یک حقیقت است که باشگاه آپوئل قبرس در فصل نقل‌وانتقالات ماه ژانویه 2019 می‌خواهد خطوط میانی و حمله خود را با جذب بازیکنان جدیدی تقویت کند.در این میان رضا قوچان‌نژاد با به ثمر رساندن فقط یک 2 گل در بازی‌های رسمی تیم آپوئل به هیچ‌وجه انتظارها را مطابق رزومه‌ غنی که داشت برآورده نکرد.در خط حمله آپوئل مورایس با 6 گل و تماری با 5 گل بهترین گلزنان هستند. لوکاس و قوچان‌نژاد نیز با به ثمر رساندن 2 گل در رده‌های بعدی هستند.

72 ساعت استراحت برای الاهلی

روزنامه الشرق قطر خبر داد که میلان ماچالا، سرمربی الاهلی پس از پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل الغرافه و رسیدن تیمش به جمع 4 تیم نخست جدول لیگ ستارگان استراحت 72 ساعته به بازیکنانش داد.الاهلی روز جمعه به همراه امید ابراهیمی و محمدرضا خانزاده مقابل الغرافه که طارمی را در ترکیب خود دارد با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

شکست الشحانیه با رامین

در چارچوب هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر الشحانیه از السد میزبانی کرد و با شکست سنگین 4 بر یک مواجه شد که رامین رضاییان، ملی‌پوش ایرانی در ترکیب اصلی تیمش بازی کرد.در جدول رده‌بندی 12 تیمی لیگ ستارگان قطر تیم الشحانیه با 16 امتیاز نهم است و السد 35 امتیازی رتبه دوم را در اختیار دارد.

3-350

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر