ورزش جهان / شناسه خبر: 90547 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 15:40
|

آرسنال – هادرزفیلد: اوزیل نمی‌رسد، مونرئال برمی‌گردد

اونای امری سرمربی آرسنال خبر داد که هافبک آلمانی این تیم، مسعود اوزیل تمریناتش را جداگانه و زیر نظر پزشکان تیم انجام می‌دهد چون دوره ریکاوری آسیب‌دیدگی کمرش برطرف نشده. به همین دلیل انتظار می‌رود که او بازی امشب آرسنال مقابل هادرزفیلد را از دست بدهد.

امری دیروز در کنفرانس خبری درباره اوزیل که نزدیک به یک ماه است بازی نکرده، گفت: «او درد در ناحیه کمرش داشت و حالا دارد با فیزیوتراپ‌ها کار می‌کند. ما داریم وضعیتش را بررسی می‌کنیم تا ببینیم چه زمانی می‌تواند به جمع ما برگردد. او روی زمین چمن با فیزیوتراپ‌ها کار کرد، دوید و حرکات پا به توپ انجام داد.» آخرین خبر درباره اوزیل این است که به بازی امشب نمی‌رسد و انتظار می‌رود پنجشنبه در لیگ اروپا مقابل قره‌باغ بازی کند.

امری همچنین پیش‌بینی کرد که احتمالا راب هلدینگ، مدافع تیمش تا پایان فصل غایب خواهد بود. زانوی هلدینگ در بازی چهارشنبه شب مقابل منچستریونایتد آسیب دید و احتمالا نیاز به جراحی دارد. امری گفت: «ما منتظریم. باشگاه می‌تواند ما را در جریان وضعیت او بگذارد. بهترین خبر برای من این است که آرام باشم اما پزشکان حواس‌شان به او هست. نخستین خبر‌ها خیلی خوشایند نیستند.»

بازگشت مونرئال و کوچیلنی به فهرست آرسنال

امری درباره وضعیت لوران کوچیلنی، مدافع باتجربه‌اش هم گفت: «دوره ریکاوری او دارد به تدریج پیش می‌رود. او یکی دو بازی با تیم زیر 23 ساله‌ها انجام داده. سه‌شنبه هم 85 دقیقه بازی کرد و احتمالاً در فهرست 18 نفره‌مان برای این بازی قرار می‌گیرد.» کوچیلنی در اواخر فصل گذشته مصدوم شد و هنوز زیر نظر امری بازی نکرده است.

---

دیگر بازیکنی که برای این بازی آماده شده ناچو مونرئال است و احتمال می‌رود در خط دفاع سه نفره آرسنال جای هلدینگ مصدوم را بگیرد.

آرسنال در 20 بازی اخیرش بدون شکست بوده و با 31 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد. هادرزفیلد با 10 امتیاز در رده هفدهم است. بعید است تیم امری مقابل این تیم پایین جدولی کار سختی برای پیروزی داشته باشد.

captcha
تازه ها
بیشتر