فوتبال ایران / شناسه خبر: 90539 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 15:40
|
توصیه فرمانداری آبادان:

استعفای هیأت مدیره صنعت نفت

سرپرست فرمانداری ویژه آبادان از هیأت مدیره باشگاه خواسته به طور دسته‌جمعی استعفا دهند.

ایران ورزشی آنلاین / حذف آبادان از جام حذفی و نارضایتی شدید هواداران از وضعیت این باشگاه، باعث شده که سرپرست فرمانداری ویژه آبادان در بیانیه ای رسماً خواستار استعفای هیأت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان شود.

اعلام این موضوع از سوی زین‌العابدین موسوی باعث شده که بحث رفتن علی عیسی‌زاده از باشگاه صنعت نفت آبادان خیلی جدی‌تر مطرح شود. همیشه در پس نارضایتی‌های این چنینی، عیسی‌زاده از سمت مدیرعاملی باشگاه استعفا می‌کرد و هیأت مدیره این استعفا را نمی‌پذیرفت تا مدیرعامل به فعالیتش ادامه دهد. این سیکل همیشه ادامه داشت و تغییراتی در جهت اصلاح اوضاع به وجود نمی‌آمد.

حالا اما سرپرست فرمانداری ویژه آبادان از هیأت مدیره باشگاه خواسته به طور دسته‌جمعی استعفا دهند. این اتفاق باعث می‌شود که مدیرعامل هم رفتنی باشد و تغییرات گسترده‌ای در تعطیلات نیم‌فصل انتظار صنعت نفت را بکشد.

ضمن اینکه گفته می‌شود بازی روز جمعه صنعت نفت آبادان مقابل سایپا، می‌تواند حتی آخرین فرصت باشگاه صنعت نفت به سرجیو باشد اما با توجه به قوی شدن احتمال استعفای هیأت مدیره، وضعیت سرمربی پرتغالی این تیم هم به بعد از تعیین تکلیف کادر مدیریتی باشگاه موکول خواهد شد.

 

180 - 11

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر