ورزش جهان / شناسه خبر: 90535 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 15:06
|
18:30

رانیری و مورینیو دوباره به هم رسیدند

منچستریونایتد - فولام

رانیری  و مورینیو دوباره به هم رسیدند

کلودیو رانیری و ژوزه مورینیو ظاهراً کینه‌های قدیمی‌شان را فراموش کرده‌اند چون سرمربی ایتالیایی فولام همتای پرتغالی‌اش در منچستریونایتد را مردی فوق‌العاده توصیف کرد. این دو در سری A بار‌ها با هم جنگ لفظی داشتند، زمانی که مورینیو سرمربی اینتر بود و رانیری سرمربی رم. مورینیو در آن دوره بارها رانیری را به بهانه‌های مختلف از جمله عدم تسلطش به زبان انگلیسی دست می‌انداخت و یک بار دیگر هم در مورد سن او اغراق کرد و اینکه او هرگز چیزی نبرده است.

رانیری اما فاش کرد مورینیو نخستین نفری بوده است که پس از انتخاب شدنش به‌عنوان سرمربی فولام به او تبریک گفته است. مورینیو همچنین پس از آنکه رانیری از لسترسیتی اخراج شد به صورت علنی از این مربی ایتالیایی حمایت کرد. رانیری در یک کنفرانس خبری گفت: «ژوزه آدم فوق‌العاده‌ای است. او نخستین نفری بود که وقتی به‌عنوان سرمربی فولام انتخاب شدم، برایم پیام فرستاد و گفت دوباره به لیگ برتر خوش آمدی. او واقعاً رفیقی دوست‌داشتنی است.»

ماموریت رانیری، نجات فولام از قعر جدول

رانیری که به تازگی سرمربی فولام شده، امروز تیمش را به اولدترافورد می‌برد و یک بار دیگر باید مقابل مورینیو بایستد. مربی ایتالیایی که ماموریت سخت نجات فولام از قعر جدول را پذیرفته، چند روز قبل توانست در خانه تیم سابقش، لستر به یک تساوی ارزشمند برسد و امیدوار است امروز هم از منچستریونایتد امتیاز بگیرد.

---

او درباره این بازی گفت: «یونایتد یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر است و در لیگ قهرمانان هم عملکرد خیلی خوبی داشته. می‌خواهیم امروز از این تیم امتیاز بگیریم. می‌دانیم کار سختی است، ولی غیرممکن نیست. برای این کار باید نمایش بی‌نقصی داشته باشیم.»

رانیری کارش در فولام را با برد 2-3 مقابل ساوتهمپتون شروع کرد، سپس به تیم سابقش چلسی باخت و بالاخره مقابل لستر به تساوی رسید. فولام با وجود گرفتن این چهار امتیاز همچنان با 9 امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

منچستریونایتد در چهار بازی اخیرش در لیگ برتر بردی نداشته و تنها توانسته سه امتیاز بگیرد. این تیم با 23 امتیاز و تفاضل منفی در رده هشتم است و لغزش در این بازی موقعیت شیاطین سرخ در جدول را بدتر خواهد کرد.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر