فوتبال ایران / شناسه خبر: 90515 / تاریخ انتشار : 1397/9/16 19:26
|
پدیده 2 – ماشین سازی 2؛ تساوی پرهیجان در مشهد

سکته ناقص پدیده در انتهای نیم فصل

پدیده و ماشین سازی در یک بازی جذاب و پرحادثه به تساوی رضایت دادند.

ایران ورزشی آنلاین /

جمعه 16/9/97، هفته پانزدهم لیگ برتر، ساعت 17، ورزشگاه امام رضا، تماشاگر: 25 هزار نفر

 

پدیده 2

گل ها: امین قاسمی نژاد (3) و حسین مهربان (39)

 

ماشین سازی 2

گل ها: پیمان بابایی (33) و محمدحسین کنعانی زادگان (52)

 

داور: داور: موعود بنیادی فر، کمک ها: حسن یوسفی، رضا قیم

اخطار: محمدرضا ناصحی وعلی نعمتی از پدیده، محمد اهل شاخه و فرناندو دخسوس از ماشین سازی

اخراج: -

 

پدیده

یوسف بهزادی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، مرتضی منصوری، رضا ناصحی، مسعود ریگی، اکبر صادقی (90+2- سینا زامهران)، سعید صادقی (68- یونس شاکری)، محمد قاسمی‌نژاد، امین قاسمی‌نژاد و حسین مهربان (77- محمدرضا خلعتبری)

سرمربی: یحیی گل محمدی

 

ماشین سازی

فرناندو دخسوس، محمد اهل‌شاخه، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیداحمد موسوی، عزیز معبودی، احمدرضا زنده‌روح، سعید مهری، سیدمحمد خرم الحسینی (59- سیداحمد مهدی زاده)، فرید بهزادی‌کریمی، پیمان بابایی و رضا خالقی‌فر (86- عرفان افراز)

سرمربی: رضا مهاجری

 

بازیکن برتر: امین قاسمی نژاد

 

شرح بازی

آخرین بازی نیم فصل برای پدیده در خانه برابر ماشین سازی بود. در شبی که پدیده حمایت گسترده هواداران خود را به همراه داشت و آمده بود تاا با یک برد شیرین قهرمانی نیم فصل را از آن خود کند، ماشین سازی جوان و جسور از همان دقیقه نخست پا پس نکشید.

بازی طبق انتظاران با برتری پدیده آغاز شد و حملات توفانی میزبان خیلی زود به نتیجه رسید. در دقیقه 3، امین قاسمی نژاد با شوت سنگین توانست از پشت محوطه جریمه توانست دروازه حریف را باز کند تا تیمش را جلو بندازد. این گل اما میهمان را منکوب نکرد و بعد از سپری شئدن دقایق پرالتهاب اولیه ماشین سازی آرام آرام جلو کشید و با حملات سرعتی میزبان را در منگنه قرار و البته زهر خود را بالاخره ریخت. در دقیقه 33 ارسال دقیق موسوی از روی نقطه کرنر با ضربه سر دقیق پیمان بابایی دروازه تیم میزبان را باز کرد تا تبریزی ها بازی را به تساوی بکشانند.

این گل غافگیرکننده خیلی زود با پاتک میزبان پاسخ داده شد تا پدیده دوباره پیش بیفتد. در دقیقه 39 ارسال دیدنی امین قاسمی نژاد از چپ و ضربه سر فوق العاده مهربان به گل برتری رسیدند تا نیمه نخست با برتری به رختکن بروند.

نیمه دوم نیز تداوم همان روند نیمه نخست بود. مالکیت توپ و برتری با پدیده اما ضدحملات سرعتی و زهردار ماشین سازی. اگرچه در دقایق ابتدای نیمه دوم ماشین سازی بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت؛ آنچه دوباره نتیجه داد. در دقیقه 52، ارسال کرنر از سمت راست با واکنش بهزادی از محوطه شش قدم دور شد اما به بهزادی کریمی رسید و او در حالی که قصد شوت به دروازه پدیده را داشت با پاس خود کنعانی زادگان را در شلوغی جلوی دروازه صاحب توپ کرد و او نیز توانست با ضربه سری دیدنی دروازه پدیده برای برای دومین بار باز کند تا بازی به تساوی کشیده شود.

در دقایق طولانی باقی مانده پدیده جلو کشید و مالکیت توپ را به طور کامل در اختیار گرفت اما از حملات خود طرفی نبست ضمن اینکه تک مضراب های ماشین سازی نیز به جایی نرسید تا پدیده در آخرین بازی نیم فصل در خانه امتیازات را تقسیم کرده و قهرمانی نیم فصل را در خطر ببیند. آنها اگرچه فعلا با یک اختلاف امتیاز صدرنشین هستند اما با توجه به بازی عقب مانده برابر استقلال و البته شرایط سپاهان موقعیت آنها به شدت تهدید می شود.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر