فوتبال ایران / شناسه خبر: 90491 / تاریخ انتشار : 1397/9/16 16:46
|

ادعای جالب کوپر / ازبکستان مدعی قهرمانی است

شاید برخی‌ها به خاطر نتایج اخیر بازی‌های تدارکاتی تحت‌تاثیر قرار گرفته باشند اما مثبت‌اندیش هستم و عزم قهرمانی در جام ملت‌های 2019 آسیا داریم.

ازبکستان مدعی قهرمانی جام ملتها

هکتور کوپر سرمربی تیم ملی ازبکستان در نشستی خبری گفته هدف‌مان قهرمانی در این رقابت‌ها است.

سرمربی سابق اینتر و والنسیا گفته است:«در بازی‌های تدارکاتی می‌توانیم تاکتیک‌های جدیدی را مورد ارزیابی قرار دهیم و شاید سبک بازی موردنظرم خوشایند برخی‌ها نبود. اگر به این نتیجه برسم که اشتباه کردم قطعا سبک بازی را تغییر خواهم داد.ما در چند وقت‌اخیر بازیکنان زیادی را به کار گرفتیم و اردوی دیگری نیز پیش‌رو داریم. هواداران ازبکستان اسامی جدید زیادی در جام ملت‌ها در ترکیب تیم ملی فوتبال ازبکستان خواهند دید. نمی‌خواهم بگویم با چه تاکتیکی در این رقابت‌ها بازی خواهیم کرد زیرا مساله مهم برای هواداران نتیجه است. دوست دارم تا تیم ملی فوتبال ازبکستان تعادل داشته باشد و بازیکنان قادر به اجرای خواسته‌های من هستند. شاید برخی‌ها به خاطر نتایج اخیر بازی‌های تدارکاتی تحت‌تاثیر قرار گرفته باشند اما مثبت‌اندیش هستم و عزم قهرمانی در جام ملت‌های 2019 آسیا داریم.»

تیم ملی ازبکستان در گروه F جام ملت‌های 2019 آسیا که از 15 دی‌ماه سال جاری به میزبانی امارات آغاز می‌شود با تیم‌های ملی ژاپن، عمان و ترکمنستان قرار دارد.

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر